انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: گزارش کار آموزی شرکت کرمان موتور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
گزارش کار آموزی کرمان موتور در ارگ جدید  هست که در آن قسمت های مختلفی که مراحل مونتاژ خودروهای مختلف مانند لیفان و ...
در تین کارخانه تولید می شود ارایه گردیده است.....
[attachment=951]

قیمت: 100,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

فقط میشه گفت عالی.............
گزارش کاراموزی کرمان موتور

دانلود شود
دوستان این فایل هنوز هم هست ؟

و اینکه آیا این مقاله در چند صفحه و توضیحات بیشتر رو خواهانیم

10 هزار تومن قیمتشه ! باید بدونیم چیه یا نه Smile
سلام
گزارش کار آموزی هست،شامل یک سری توضیحات از گذشته این شرکت ک چ خودرو هایی میزده و سالن های مونتاژ قطعات و همچنین کنترل کیفیت ،سالن های رنگ بدنه تریم و غیره توصیح داده شده است.
داخل خلاصه بالای این فایل مختصری از فایل هست،میتوند ببینید چی هست حدود 30صفحه است.فرمت،ورد207 به بالا یعنی docxهست.گزارش کارآموزی 1 خودم هست،گزارش کار اموزی 2 هم شرکت راین خودرو هست ک توی سایت بازم هست.

موفق باشید
(01-14-2016، 12:23 AM)manu @li نوشته است: [ -> ]سلام
گزارش کار آموزی هست،شامل یک سری توضیحات از گذشته این شرکت ک چ خودرو هایی میزده و سالن های مونتاژ قطعات و همچنین کنترل کیفیت ،سالن های رنگ بدنه تریم و غیره توصیح داده شده است.
داخل خلاصه بالای این فایل مختصری از فایل هست،میتوند ببینید چی هست حدود 30صفحه است.فرمت،ورد207 به بالا یعنی docxهست.گزارش کارآموزی 1 خودم هست،گزارش کار اموزی 2 هم شرکت راین خودرو هست ک توی سایت بازم هست.

موفق باشید

ممنون از راهنمایی جامع و دقیقتون ! اما من ایران خودرو نیازم نیست ! و مال کرمان خودرو رو میخواستم ! اما که شما این بالا میگین 1 و 2 ! دقیقا کجاشت ! این بالا فقط یک بحش برای پرداخت هست ! من بخوام فقط کرمان مونور یا کرمان خودرو رو بگیرم باید چیکار کنم
سلام
این گزارش بالا برای فروش هست،گزارش کار اموزی شرکت کرمان موتور هست.تمام مراحل مونتاژ قطعات و خطوط تولید داخل این گزارش توضیح داده شده است،در صورتی ک بخواهید فایل رو دریافت کنید میتونید خریداری کنید.
مسیر فایل گزارش شرکت راین خوردو نه ایران خودرو
http://forum.semeng.ir/showthread.php?tid=1421
موفق باشید
من نميتونم پرداخت كنم
(10-01-2016، 07:36 PM)Zahra abdoli نوشته است: [ -> ]من نميتونم پرداخت كنم

سلام چه مشکلی داشتین
بگین تا راهنمایی کنم
سلام.
من نمیتونم این گزارش رو دانلود کنم.پرداخت روهم میزنم ولی errorمیده.باید چیکار کنم؟میشه راهنمایی کنید
صفحه‌ها: 1 2