انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: پروژه قالب برش و خمش یا مرکب (فروش)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
قالب برش و خمش......

[تصویر:  140427591504031.png]
[attachment=742]
قیمت: 200,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آقا این نقشه ها شم هست همراهش ؟
سلام پروژه روند مشخص داره و فایل های cad  هم موجوده....
هم کتیا و هم سالید و هم ورد و هم pdf موجود است.
سلام
این پروژه با سالید کار شده یا کتیا؟
و محاسبات و نقشه ها و فایل CAD رو داره؟
سلام دوست عزیز با کتیا طراحی شده ولی اگه بخوایین می تونین به سالید هم ببرین اگه فرمت فایل ها رو به step تغییر بدین می تونین تو سالید هم باز کنین......
یه فایل گزارش هم داره که محاسبات به صورت کامل انجام شده......
فایل نقشه ها هم موجوده....
سلام ، آقا من اینو ازتون خریدم، ولی فایل وورد محاسبات توش نیست، لطفا اگه میشه قرار بدید، خیلی واسم ضروریه.
با تشکر.
سلام به چشم هم به ایمیلتون میفرستم و هم به پیام خصوصیتون....اگه برای فایل کد هم خواستین می تونم تبدیل به سالیدشم بکنم...
سلام ، واقعا کارتون درسته Mr30 از شما
اگه فایل سالیدش رو هم بفرستی ممنون میشم ازت ، چون ویندوز 8 کتیا باز نمی کنه ، مجبور بودم ویدوز 7 بزنم.
بازم تشکر.
سلام دوست عزیز من اینو گرفتم اگه میشه فایل وردشو برام بفرست ممنونت میشم
فایلای کدشو اگه میشه دوباره بفرست نمیدونم چرا باز نمیکنه
(06-06-2014، 08:54 AM)aliman نوشته است: [ -> ]سلام ، واقعا کارتون درسته Mr30 از شما
اگه فایل سالیدش رو هم بفرستی ممنون میشم ازت ، چون ویندوز 8 کتیا باز نمی کنه ، مجبور بودم ویدوز 7 بزنم.
بازم تشکر.

سلام اگه عجله ندارین من توی هفته بعد بهتون فایل کتیا رو به سالید تبدیل کنم چون خودمم درگیر همین ویندوز 8 ام نتونستم کتیا روش نصب کنم...ولی اگه دوستی کسی دارین کتیا داره بهش بدین بگین با فرمت step ذخیره کنه می تونین با سالید هم بازش کنین
(06-06-2014، 10:50 AM)amirhosein71 نوشته است: [ -> ]سلام دوست عزیز من اینو گرفتم اگه میشه فایل وردشو برام بفرست ممنونت میشم
فایلای کدشو اگه میشه دوباره بفرست نمیدونم چرا باز نمیکنه

دوست عزیز برای شما هم فرستادم.....
صفحه‌ها: 1 2