انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: انتخاب دانشگاه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.من امسال مکانیک دانشگاه اصفهان قبول شدم وچند هفته ای هست که سر کلاس ها حاضر میشم.الان متوجه شدم که سابقه دانشگاه یزدتو مکانیک خیلی بهتره وهیئت علمی قوی تری نسبت به اصفهان داره.در حالی که گروه مکانیک دانشگاه اصفهان در سال۸۶شروع به کار کرده ..در حالی که سطح علمی بچه های دانشگاه اصفهان که همشون زیر۲۰۰۰اندبالتر از یزده.الان هم یه پیشنهادجابجایی با مکانیک یزد دارم وواقعا نمیدونم چیکار کنم.خواهشا کمک کنید
دانشگاه یزد ؟! رنگینگش از اصفهان بالاتره !!!!!!!

اولین باره میشنوم .
والا صنعتی اصفهان رو شریف دوم میدونن ! تو مکانیک هم برای خودش غولیه ! من دوستام چند تاشون صنعتی اصفهانن ، واقعا از نظر علمی فوق العاده قوی هستن.
بعد شما نگاه کن ببین مکانیک و مواد صنعتی اصفهان از نظر اساتید بعد امیر کبیر واقعا غول هستند ، شما هر کتابی بخوای بگیری ، بالاخره یه اسم استاد از صنعتی اصفهان میاد روش.

زیادم به سابقه توجه نکن مهم تیمی هست که دانشگاه واسه اون رشته جمع کرده و مطمئن باشه صنعتی اصفهان یکی از با پدر مادر ترین دانشگاه های مکانیکه.

یه چیزی هم بگم که مکانیکش فقط رفته رفته خیلی سخت میگیرن و مجبورین مثل امیر کبیر از سایر دانشگاه ها بیشتر زحمت بکشین تا نمره بیارین.

بهرحال باز مشورت کنین ولی من که تاحالا در مورد یزد چیز بخصوصی نشنیدم .
موفق باشین.
اشتباه متوجه شدید دانشگاه اصفهان منظورم بودنه صنعتی اصفهان
دوست عزیز من خودم اصفهانیم.متاسفانه سطح علمی دانشگاه اصفهان چند سالی هست که افت کرده.به نظرم امکانات و اساتید مهم هستن.تحقیق کنید ببینید امکانات کدوم بیشتره و اساتید کدوم مجرب تره
فقط دانشگاه حکیم سبزواری خوبه ! همه امکاناتش خوبه
سلام
درسته که دانشگاه یزد قوی تر از دانشگاه اصفهان هست اما صنایع و مشاغلی که اطراف اصفهان هستن (مثل شهرک علمی تحقیقاتی دانشگاه صنعتی، شهرک شاهپور، صنایع مختلف تو شاهین شهر و زرین شهر) هیچ جای ایران پیدا نمیشن. این رو به این منظور گفتم که غیر از سطح علمی اساتید و دانشجوها به موارد دیگری مثل کسب مهارت حین تحصیل و ارتباط با صنایع چه از طریق دانشگاه و چه به صورت شخصی هم فکر کنین.
موفق باشید