انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: درخواست مقاله
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان من رشته کارشناسیم برق بود ولی در ارشد مکانیک انتخاب کردم برای درس مکانیک محیط های پیوسته نیاز به یک یا دو مقاله دارم تا بصورت سمینار ارائه کنم ممنون می شوم مقاله ای در این زمینه معرفی کنید موضوعش هم ازاده فقط در حیطه این درس باشد خیلی ممنونم
(11-02-2016، 09:06 PM)mechaniccccc نوشته است: [ -> ]با سلام
دوستان من رشته کارشناسیم برق بود ولی در ارشد مکانیک انتخاب کردم برای درس مکانیک محیط های پیوسته نیاز به یک یا دو مقاله دارم تا بصورت سمینار ارائه کنم ممنون می شوم مقاله ای در این زمینه معرفی کنید موضوعش هم ازاده فقط در حیطه این درس باشد خیلی ممنونم
با سلام. 

از آنجا که درس محیط پیوسته درس پایه ای و بیسیکی است تقریبا در تمام مقالاتی که حل تئوری باشند، کاربرد دارد. و در واقع معادلات آن است که پرکاربرد است. این موضوعی که بیان می کنید تقریبا شبیه آن است که بگویید به دنبال مقاله ای هستیم که در آن از درس ریاضی استفاده شده باشد. 

اما عموما از آنجا که مقالاتی که در حوزه ی الاستیسته و پلاستیسیته و ارتعاشات تئوری (close form) داده شده است حتما از معادلات محیط پیوسته بهره برده اند. 

موفق باشید.