انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: عکس از بهنام خدا بیامرز!!! + درد دل با بهنام(طنز)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بهنام دادا خودت رفتی و راحت شدی و ما رو تک وتنها تو این غمشگاه به امون خدا ول کردی!!!
جملاتمو با شعر زیر شروع می کنم تا فضا یه کمی لطیف تر بشه!!
بودیم و کس ندانست که بودیم،باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
بهنام شعرو حال کردی؟؟؟؟مال حکیم ابوالهاشم دامغانیه...
خدا بیامرزتت خیلی پسر خوبی بودی البته هنوزم هستی ،دادا یه یوزر پس ارشد برام sms کن به 939، اجرت با سید خراسانی همون هم خونه ای سابقت،نادر برات یه کلیپ جدید آماده کرده، اون کلیپه بود زنگ می زد خونه می گفت من 4 دختر دارم اما مثل تو جلب ندیم همونو داره می فرسته رو آنتن، تو گوش نداده بودی خودت دلیلشو میدونی اما می خواستم برات اینجا بفرستم گفتم خودش پخش میشه شیراز دستت می رسه، بهنام حالم داره از دانشگاه بهم می خوره ،تمومم نمی شه لاکردار بریم سی خودمون،هوای سمنان که از همیشه ...تره!!!همون جمله ی معروفی که تو کلاس سیالات یه اهل دل از بیرون داد زد گفت!!!!خدا کنه به جز تابستون فصل دیگه ای نداشته باشیم بگو آمین،اگه هوا همینطوری بمونه مجبورم منم بیام جنوب پیشه خودت !!!د.....ب هواش گرمه؟؟؟؟
بهنام ،عزیز دل انگیز اسمال خانممدی خیلی سراغتو می گیره، هی میگه پس بهنام کی میاد،میگم رفتی خودتو راحت کردی این اسمال کارای سابقتو داره میندازه گردن ما، بیچارمون کرد هی میگه یکم این پشتو بخارون!!!!!!!!!!!!ترمای قبل تو بودی این وظیفه ی مهم هم گردن تو بود اما الان ...
بهنام همه جا دانشگاه بوی تو رو میده (جمله ی معروف نادر تو کلیپ بره البته اونجا به جای دانشگاه یه چیز دیگه بود ،خودت که ملتفتی؟؟) !!!
حسرت تو دلم موند یه بار باهات قلیون بکشم،طعم توت فرنگی ،دیشب رفتیم با بروبچ کشیدیم البته2 سیب 4 دست، باز می خواستن بار بزنن من نذاشتم،جلو شونو نگیری تا صبح جولان میدن.
ورقم که نشد باهات بازی کنیم ببینیم چیزی تو چنته داری یا نه؟ انشاالله تو زندگی همیشه حاکم باشی ،فقط گیشنیز حکم کن که کوتی میگیری ، خشت حکم نکن که لامصب حاکم براندازه...
اهل ورزش که نبودی البته به جز شطرنج و همون بازی بالا، چرا که تو هم مثل من معتقد بودی که ورزش دشمن سیگاره،بهنام اون امضا پایینو که می بینی هنوزم نزدم زیرش
برو خدارو شکر کن که با دکتر سعدالدین کلاس نداری ، اعتراف می کنم تنها استادیه که ازش می ترسم،از پشت شبیه خدابیامرز روح الله داداشیه!!! امیدوارم اونجا دیگه دکتر قاسمی نداشته باشه که فکر کنم اینبار یا خودتو می کشی یا اونو!!!
شنیدی کواکبیان رای نیاورد؟؟؟
ولش کن زیاد حرف زدم فقط اومدی سمنان بی خبرم نزار
امید وارم از شوخی هام ناراحت نشی .
خداحافظ ................................................................................... شیرازی رو بیامرزه!!!!!!!!!
سلام

یاد اون روزی افتادم که این عکس رو گرفتیم.

دنبال دکتر بیگلری کل دانشگاه رو گشتیم.
روز اول صبح اومدیم و تا بعد از ظهر دانشگاه بودیم ولی نیومد دانشگاه.
روز دوم هم صبح اومدیم و نزدیگ ظهر اومد دانشگاه ولی جواب سر بالا داد و قول رسیدگی برای فردا رو داد.
روز سوم صبح امد و تا ظهر به شکایت بچه ها رسیدگی کرد.
ولی باز هم حال خیلی از بچه ها رو گرفت.
damet jiz , dash farhad
kheily bahal neveshty
yade behname safar karde , be kheir
خدا بیامرز تو عکس چه لبخند ملیحی داره
یادم چند ترم پیش که رفتم شیراز، اگه اشتباه نکنم 2 شب از خانواده جدا شدم و با بهنام رفتیم بیرون، واقعاً سنگ تمام گذاشت. حیف که رفت.... اینم یک عکس از اون سفر، هر چند اثری از بهنام در این تصویر دیده نمیشه ولی هر موقع من این عکسای شیرازو میبینم یاد بهنام و خوبیاش می افتم. ..............

[تصویر:  13313169801.jpg]
خدا بیامرزتش...