انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: مشخصات فنی موتور ef7 همراه با تحلیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
مرسی دست شما درد نکنه
باسلام خدمت مدیریت سایت
تشکراز جزوه خوبی که درمورد موتور ملی گذاشتین نهایت تشکر را دارم.اگه اطلاعاتی درموردمکانیک این خودرو داشتین به آدرس yahyaf99 بفرستین ممنون میشم.
یه سوال هم داشتم اینکه آیا روغن ریزی وبعضی ایرادات این خودرو برطرف شده یا نه؟
سلام

تقریبا بله.
روغن ریزی خیلی کمتر شده.
موتور مشکل شایع دیگه ای نداره.
فقط کمبود قطعات.
با سلام و تشکر
من از اطلاعات سایتتون در طراحی سایتم استفاده میکنم. در صورتی که اجازه ندارم لطفا به ایمیل ce@razmyaran.com من رو در جریان قرار بدید.

با تشکر
فاطمه افتخاری
لطف کنید در سایتتون بفرمائید منبع سایت یا انجمن مهندسی مکانیک ( آدرس اینترنتی ما )را قرا دهید مشکلی نیست.اگر کمکی خواستید درخدمتیم.
در حالت کلی هم خیلی از سایتها از مطالب ما استفاده می کنند ولی هیچ اعلامی نمی کنند از اطلاع رسانی شما و احترامی که گذاشتید بسیار ممنونیم.
موفق باشید

ضمن تشکرازمطالب ارزنده شما سمند
ef7
پایه گازسوز مدل1388 اینجانب از همان ابتدا چراغ چک ان بدلیل الارم
low pressure gaz

دایما روشن است البته تاثیر منفی درعملکرد ماشین ندارد ولی اگر عیب دیگری پیداشود از طریق چراغ چک قابل شناسایی نیست لطفادرصورت امکان راهنمایی کنید
با تشکر از مطالب مفید شما راستش من اطلاعات چندانی ندارم ولی علاقه زیادی به متورهای ماشین دارم واز مطالعه انها لذت میبرم
اما دلیل عضویت دراین سایت جامع من به تازگی پراید خود رافروخته واقدام به ثبت نام سمند با متور ای اف 7 تکسوز کردم اما بعداز مطالعه سایتهای مختلف متوجه شدم که این ماشین خیلی بدنامه وعیب اطفار زیادی در اورده درضمن متوجه شدم که عیوب آن مختص مدلهای زمانی خاص بوده در کل من ثبت نام کردم وپی این میگردم که اشباه کردم یانه واقعا عیب انها برطرف شده ویا میشود (تا ماه اذر )یا خیر خواهشمندم دید وعلم من رونسبت به انتخابم وسیع تر کنید باتشکر
سلام

تنها عیب رایجی که Ef7 داره و شانسی هستش روغن ریزی اویل ماژول هستش.
به نظرم عیب رایج دیگه ای نداره.موتور کم استهلاک و با کیفیتی هستش.

مشکل دیگه این موتور کمبود قطعات اورجینال و با کیفیت تو بازار هستش.ولی قطعات متفرقه براش تو بازار زیاده.
ولی خوب خیلی کم پیش میاد که نیاز به قطعه پیدا کنید.مگه اینکه با موتور بد رفتار کنید.
به نظر من تنها موتوری که در حال حاضر از نظر خرابی و استهلاک به Ef7 برتری داره موتور ال 90 هستش.
بقیه موتور ها یا در حد ef7 هستن یا ازش بدترن.

زیاد بد به دلتون راه ندین.زیاد به حرف مردم هم اهمیت ندین.
سلام
اگر نقشه هاي موتور را داريد در سايت قرار دهيد
با سلام و تشکر بابت سایت قدرتمندتون
پروزه ای در مورد عملکرد شیر برقی میل سوپاپ دود در خودروی ef7 جهت تکمیل کنفرانس خود نیاز دارم فوق العاده ممنون میشم اگه راهنما ایم کنین.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5