انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: راهنمایی کنید لطفا .
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه
من امسال کنکور دادم رتبم در مکانیک شده 531 در هوا فضا شده 93 به نطر شما چیکار کنم ؟
با این رتبه چه دانشگاهی تبدیل قبول میشم.
سلام

هوا فضا گرایش خوبیه ولی بازار کارش تو ایران خیلی محدود است اگر علاقه دارید خوب هست وگرنه دنبال کار باشید نه
طراحی بعد تبدیل پر میشه اصولا ولی باز بسته به انتخاب دوستان هست دقیق نمیشه گفت کجا قبول میشدی و لی می تونید از رتبه های سال پیش پارسه کمک بگیرید
http://www.parseh.ac.ir/past-years-success/9
با تشکز
(05-15-2015، 01:50 PM)ferydoon نوشته است: [ -> ]سلام به همه
من امسال کنکور دادم رتبم در مکانیک شده 531 در هوا فضا شده 93  به نطر شما چیکار کنم ؟
با این رتبه چه دانشگاهی  تبدیل  قبول میشم.

سلام مهندس
تبریک میگم. من اگه جای شما بودم حتما مکانیک می رفتم. چون هوا فضا فقط یه جز خیلی کوچیکی از مکانیکه، بازار کار محدود، زمینه تحقیقاتی محدود(نسبت به مکانیک) داره. من خودم کنکور هوا فضا رو ندادم و بعدش خیلی پشیمون شده بودم که کاشکی هوافضا هم شرکت می کردم ولی وقتی تبدیل قبول شدم و تو دانشگاه با هوافضا بیشتر آشنا شدم دیگه پشیمونی سراغم نیومد.
سلام من ترجمه دروس زبان تخصصی مکانیک سیالت رو میخواستم کجا باید پیدا کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید
سلام
من فارغ التحصیل رشته ی سیالات هستم و با توجه به راهنمایی های اساتیدم ترجیح دادم سربازی رو پیش بگیرم
اما از الان نگران کار ایندم هستم چون راستش رو بخواید تو دانشگاه خیلی چیزایی که یاد میگیری یا به کارت نمیاد یا بعد از مدتی دوری از درس به کل دیگه چیزی یادت نمیمونه
حالا میخوام بدونم برای شروع کار تو این رشته باید تو چه زمینه هایی توانایی داشت؟؟
البته اینم بگم زبان انگلیسی و درک مسایل فیزیکم تا حدودی خوبه اما میدونم کافی نیست
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
شما میتونی از دوره های فنی و حرفه ای استفاده کنی تا توانایی هات رو افزایش بدی.شما سراغ کار بری خود به خود بهت جهت میدن باید چی یاد بگیری و چیکار کنی وگرنه ک نمیشه گفت هر کلری نیاز های خودش رو داره....
موفق باشی
(09-08-2016، 02:19 AM)manu @li نوشته است: [ -> ]سلام
شما میتونی از دوره های فنی و حرفه ای استفاده کنی تا توانایی هات رو افزایش بدی.شما سراغ کار بری خود به خود بهت جهت میدن باید چی یاد بگیری و چیکار کنی وگرنه ک نمیشه گفت هر کلری نیاز های خودش رو داره....
موفق باشی

مرسی از راهنماییت
حتما سمت فنی حرفه ای میرم
سلام .
تا میتونید در رابطه با رشتتون مهارت کسب کنید فرقی نمیکنه چه مهارتی...زبان و نرم افزار های تحلیل و طراحی مثل کتیا آباکوس رو کاربردی یاد بگیرید و تجربه کسب کنید...موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2