انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه ثبت نام در کلاس های امادگی ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام خدمت دوستان ومخصوصا دوستانی که درفکرکنکور ارشد هستند.

میدونم خیلی هاتون دنبال کتاب وجزوه و حتی دنبال کلاس گشتید تا بهترین رو انتخاب کنید ومطالعه رو شروع کنید

با یکی از موسسات که برگذار کننده کلاس های امادگی ارشد هست صحبتی شد تا دوستان بتونند با این موسسه اشنا بشند

تا اگرمایل بودند ثبت نام کنند.نتیجه این شد که دوستانی که از انجمن ثبت نام میکنند از تخفیف 5 درصدی میتونند استفاده کنند.

البته از خود سایت این موسسه هم امکان ثبت نام وجود داره ولی تخفیف 5 درصد شامل حالشون نمیشه
ویه تحقیق درمورد استادید این موسسه کردم ومتوجه شدم اساتیدشون واقعا عالیست.توصیه میکنم اگر میتونند این فرصت رو ازدست

ندهند

اسم این موسسه نگاره هست

ادرس وبسایت این موسسه:موسسه نگاره

ویژگی‌های کلاس‌های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک موسسه نگاره:
1.آموزش و هدایت تحصیلی بر اساس طرح آموزشی تدوین شده توسط دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک
2.استفاده از برترین اساتید کشور و کدهای ویژه اساتید در موسسه نگاره (کدهای ویژه دکتر خداکرمی،دکنر نائی،دکتر معتقدی،دکتر حسینی و ...)
3.باکیفیت‌ترین ساعات درسی برای فهم بهتر دروس
4.مشاوره رایگان و منظم با دکتر حسینی و رتبه‌های برتر سالیان گذشته قبل از ثبت نام و در طول دوره
5.سیستم مشاره تخصصی و همراهی مشاوران تخصصی مهندسی مکانیک با دانشجو از بدو ورود به موسسه تا کنکور
6.کلاس های حل تست مکمل رایگان برای دروس
7.جلسات جمع بندی رایگان در انتهای هر دوره
8.تخفیف خرید سایر خدمات موسسه (آزمون‌ها، دوره‌های جانبی، کتاب، نرم افزار و ...) به دانشجویان موسسه

اینم بنر تبلیغ این موسسه