امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای حل دستگاه ۱۱ معادله ۱۱ مجهول خاص
Bug 
کسی‌ می‌تونه برای حل این معادله به من کمک کنه؟مشکلم اینه که نمیدونم با ۲ تا متغیر که ضریب هم هستن برای نوشتن ماتریس تو برنامهٔ متلب چی‌ کار کنم؟؟

پاسخ

Bug 
اینطوری سوال پرسیدن خیلی کلی، نمیشه جوابی رو داد که شما مد نظرتونه، اگه امکان داره معادله رو یا در همین جا یا به صورت میل بفرستید، حتما راهنماییتون میکنیم. این آدرس ایمیل من : alihaj_eng@yahoo.com

هرگاه خدا بخواهد بنده اى را خوار كند ، دانش را از او دور سازد. نهج البلاغه

پاسخ

سپاس شده توسط dr.salvl
Bug 
اگر کمک کنید واقعا ممنون میشم Smile
در حالت کلی مشکلم اینه که نمیدونم با ۲ تا متغیر مجهول که ضریب هم هستن برای نوشتن ماتریس تو برنامهٔ متلب چی‌ کار کنم؟؟
معادله ها رو به میلتون فرستادم.

پاسخ

Bug 
اولاً من متوجه نشدم که مجهولا کدوما هستند، چون پارامترهای u ,v ,s ,x هایی که در معادله بودن، درصورت شمارش بیشتر از 15 تا میشن! شما تنها 10 معادله داشتی. بگذریم حتما تعدادی از پارامترها معلوماً.
سوال دیگه !! باید شما حتماً ماتریس ضرایب مجهولاتو تشکیل بدید؟ یعنی هدفتون چی؟ اگه فقط میخواهید جواب بگیرید با دستور solve می تونید این کارو انجام بدید. اگه خواستید راجع به دستور solve توضیح بیشتری بدم بفرمایید.
اگه لازم بود ماتریس ضرایب مجهولات رو بدست بیارید ابهامات معادله هایی رو که برام میل کردید اصلاح کنید تا بتونم در حد توانم راهنماییتون کنم..

پاسخ

Bug 
ببخشید ، فایلی که ارسال کردم یه معادلش کم بود ، فایل اصلاحی در قالب ورد فرستادم ، چیزی که میخوامو توش توضیح دادم ، به نظرتون از چه روشی‌ می‌تونم به جواب برسم؟ اصلا می‌شه همچین معادله ای رو با متلب حل کرد؟

پاسخ

Bug 
جواب برایتان میل شد...

پاسخ

سپاس شده توسط dr.salvl
Bug 
یک دنیا ممنون ، واقعا عالی‌ بود Smile
برای یادگیری متلب میشه کتابی جامعی معرفی‌ کنید که به درد رشتهٔ مکانیک هم بخورِ؟

پاسخ

Bug 
خواهش می کنم....
شما می تونید pdfهای زیر رو دانلود کنید و باهاش تا می تونید مساله حل کنید. با خواندن کتاب و تنها در صورت حل مساله می تونید مسلط بشید...
http://forum.semeng.ir/showthread.php?tid=275

http://forum.semeng.ir/showthread.php?tid=42
البته کتاب های جدید تری هم هست که سعی ما بر اینه که اونارو تهیه کنیم و برای دانلود در اختیار عزیران قرار بدیم، ولی برای شروع کتاب های فوق واقعاً بی نظرین.

پاسخ

سپاس شده توسط dr.salvl

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow راهنمایی در مورد ابزار GPlab برای اجرای الگوریتم برنامه ریزی ژنتیک استیودنت 0 3,592 06-27-2017، 07:12 AM
آخرین ارسال: استیودنت
Bug کمک برای حل مساله CFD معین 0 6,586 06-20-2014، 03:01 PM
آخرین ارسال: معین
Bug حل ۸ معادله ۸ مجهول در متلب (معادله خاص) p_arastu 2 1,201 11-28-2013، 01:00 AM
آخرین ارسال: p_arastu

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast