امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره کار
Bug 
سلام ، طرف صحبتم با دوستان دانشجو مخصوصا دانشجویان ترم پایینی هست:
همونطور که دوستان اشاره کردن کار کردن تو ایران بدونم پارتی کار خیل سختیه،ولی یه چیزی هست که دانشجو ها بهش بها نمیدن و همین عامل مهمی هست که باعث میشه تحصیلاتشون بی نتیجه بمونه،اون هم پژوهش هست ، دانشجوها اگر در طول تحصیل سر گوششون بجنبه،دنبال ایده و اطلاعات جدید باشند ، فقط به فکر پاس کردن دروس و گذروندن دوره تحصیلی نباشن، خواه نا خواه با چیزای جدیدی آشنا میشن ، راوابط جدیدی پیدا میکنن ، با افراد کار آمد آشنا میشن ،اینا چیزایی هستن که من تجربه کردم و نتیجه گرفتم

پاسخ

سپاس شده توسط vahid
Bug 
سلام

باید بگم برای دستیابی به کار داشتن چند پارامتر مهم است ( البته که بند پ یک عامل غیراخلاقی و غیرقانونی بسیار درحال رواج است .)

اول اینکه به معنی واقعی کلمه دانشجو باشید

دوم اینکه فرد دانشجو حداقل در یک حوزه تخصص ابتدایی را داشته باشه( چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ تجربی)

این حاصل نمیشه مگر با شرکت درکلاسهای اموزشی و یا ارتباط با صنعت ( منتظر نباشید کارخانه پول به شما بده و چند ساعتی دران فعالیت کنید برای اینکه کار را یادبگیرید در اوقات فراغت مثل تابستان وارد صنعت بشید حتی پاره وقت برای یادگیری )

سوم اینکه واقعا اهل کار باشید، من مهندس شدم باید برم پشت میز یا حقوق زیر یک میلیون پایین هست ،باید کار نزدیک محل سکونتم باشه ، من شهر دیگه ای نمیرم و... برای شروع خیلی بده. خدا تو قرآن میگه بعد هر سختی، آسانی است . من در دوران شش ساله کاری خودم افرادی دیدم که با رشته غیرمرتبط بدلیل پذیرش سختی کار در اوایل شروع کارشون شدند مدیر تولید.

پس برای رسیدن به کار خوب برنامه داشته باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوال درباره نوعی پمپ آب circulation 0 330 01-13-2024، 10:08 PM
آخرین ارسال: circulation

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast