امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رسم منحنی برش وخمش
سلام
دوستان لطفا اگر امکان داره یه راهنمایی برای رسم منحنی برش وخمش یه تیر بتنی مسلح بفرمایید
تیر بتنی بصورت solid و میلگرد با truss مدل شده
خیلی ممنون

پاسخ

سلام
منطورتون با استفاده از نرم افزار هست.
آبا کیوس
قسمت propertyشما باید اطلاعات جنس ماده رو خودتون از کتاب ها و مقالات و... در بیارید بزارید  ،اگر استاتیکی هست وارد ناحیه پلاستیک نمیشین فقط مدول یانگ، چگالی  و تنش نهایی رو باید بدید نرم افزار.
فقط قسمت step و زیر گزینهhistory out putشما باید خمش و برش رو تیک بزنید تا مقادیر مورد نظر رو بگیرید تو قسمت resultیعنی باید توی نتیجه شما xy plotرو بگیرید.
چیز خاص دیگه ای نمیدونم.
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   New folder.rar (اندازه: 51.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 5)

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

سپاس شده توسط sshmha
(11-07-2015، 11:59 PM)manu @li نوشته است: سلام
منطورتون با استفاده از نرم افزار هست.
آبا کیوس
قسمت propertyشما باید اطلاعات جنس ماده رو خودتون از کتاب ها و مقالات و... در بیارید بزارید  ،اگر استاتیکی هست وارد ناحیه پلاستیک نمیشین فقط مدول یانگ، چگالی  و تنش نهایی رو باید بدید نرم افزار.
فقط قسمت step و زیر گزینهhistory out putشما باید خمش و برش رو تیک بزنید تا مقادیر مورد نظر رو بگیرید تو قسمت resultیعنی باید توی نتیجه شما xy plotرو بگیرید.
چیز خاص دیگه ای نمیدونم.
موفق باشید

سلام
ضمن تشکر از راهنمایی شما
مهندس عزیز این تیر (سازه مورد نظر بنده)دینامیکی تحلیل میشه که وارد ناحیه پلاستیک هم میشه البته اطلاعات مربوطه هم وارد گردیده 
منظور شما از 
...... فقط قسمت step و زیر گزینهhistory out putشما باید خمش و برش رو تیک بزنید.....
آیا همان RM هست؟
البته اگر اشتباه نکرده باشم تو فایل پیوست شما تماما خروجی ها تنش وانرژی هستن
وبا فایل شما من نتونستم  در xy plot به منحنی برش و خمش رسم کنم و فقط منحنی تنش یا نیرو بودن
لطفا اگر امکان داره بررسی فرمایید مجددا از همکاری شما سپاسگزارم

پاسخ

با سلام هنوز منتظر راهنمایی شما هستم
ممنون

پاسخ

سلام
گفتم در همین حد میدونم،از استاداتون بپرسید.
Shearیعنی برش فقط همین رو میدونم.
با تشکر

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

سپاس شده توسط sshmha
(11-11-2015، 10:53 AM)manu @li نوشته است: سلام
گفتم در همین حد میدونم،از استاداتون بپرسید.
Shearیعنی برش فقط همین رو میدونم.
با تشکر

سلام
والا اساتید محترم  بنده بیشتر با انسیز کار کردن Sorrysmiley ولی مشکلی نیست آنفدر باید پرسوجوکرد تا به جواب رسید  Pillowtalk
ببخشید سوال زیاد هست Dash2 اگر اجازه بفرمایید از این بگذریم سوال بعدیم را بپرسم  
توهمین سازه برای آنالیز حساسیت سنجی وتعیین مشبندی نهایی با مش های 20و30و40و50 واخیرا هم 15 سانتی مش زدم وبرا ی یه نقاط ثابت از سازه تنش در میلگرد و برش Vوخمش Mو نیروی محورP که از طریق  VEIW CUT تعیین شد را باهم مقایسه کردم در خصوص تنش ها مشکلی نبود واختلاف در حد 1 درصد بود وتقریبا روند مشخصی داشت ولی در مورد نیروهای M, P,V اصلا روند مشخصی نداشت و هرکدام از مش ها ساز خودش میزد و اصلا نمیشد فهمید که کدام درسته 

ایا شما در این خصوص پیشنهادی برای بنده دار ید؟
مجددا ببخشید که سرتان را بدرد آوردم

خیلی ممنونم

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast