امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال همکاری برای اولین مجله مهندسی ساخت و تولید الکترونیکی در ایران
خب سرتونو درد نیارم مستقیم برم سر اصل مطلب
همونطور که در جریانید ما هیچ مجله ای علمی در مورد ساخت و تولید در ایران نداریم،در واقع نه که نداریم،من الان 2 تا مجله جلومه اما بیش از 90 درصد اون عکس و تبلیغات ببخوده و شاید از 70 صفحه ، 8 صفحه اش علمی باشه.

خب من پیش خودم گفتم ، در حق ساخت و تولید در ایران واقعا اجهاف و کم لطفی شده ، و از اون جایی هم که قراره سال بعد 26 رشته حذف بشه از سوی وزارت علوم(رشته های بیکار و رشته هایی که در ایران کار نیست) گفتم بهتره ساخت و تولید رو بهتر به بقیه نشون بدیم.

بنده نظرم اینه که ما یه مجله علمی در مورد ساخت بسازیم
قرار هم نیست وقتمون رو بگیره ، قراره بصورت ماهنامه چاپ الکترونیکی بشه که یا بفروشیم یا به صورت رایگان در اختیار عموم قرار بدیم،من نظرم اینه چند تاشو بصورت فری بسازیم اگه فیدبک خوبی خورد بقیشو اگه شد بفروشیم اگه نه هم که رایگان.

این ماهنامه هم قراره سر جم 30 صفحه داشته باشه .

ما برای مجله به چیزایی زیر نیاز داریم

1. طراح جلد (خودم)
2.گرافیست صفحه ارایی (خودم و اگه شد کس دیگه)
3.مترجم ( خودم ولی نیازمند حداقل 2 مترجم دیگه )
4.اشنا با نرم افزار های مهندسی
5. و.
.... هم اگه جدی شد بقیشو بگیم.

نمیخوام وقت کسی رو بگیره ، به دید تفریح ببینیم نهایتا در ماه 6 ساعت طرف وقتشو بزاره یه ترجمه کوچیک بکنه یا .... کافیه.

حالا یطن ماجراش که کمک و پیشرفت علم هممونه و بی منت و ... میخوایم کاری بکنیم .
نه واسه من سود مالی داره و فقط زحمته نه چیز دیگه ولی خب جامعه مهندسی ایران واقعا نیازمند توجه هست. تو بهترین حالتش اینه که رزومه میشه که خب اسامی نویسنده ها تو مجله هم میاد و مطمن باشید سریعا پخش میشه و تمام نقاط ایران باخبر میشن ازش.

پیشنهاد: اگه کسی رشته اش چیز دیگست مثلا تبدیل یا طراحی کاربردی اگه بخواد همکاری کنه میشه اسم مجله رو به مهندسی مکانیک تغییر داد باز هر چی دوستان بگن.

امیدوارم فیدبک خوبی بگیره این پست .

پاسخ

درود
دوست عزیز این مجله علمی ترویجی میشه دیگه؟

پاسخ

سپاس شده توسط d@rkness
سلام بنده کاظمی هستم من میتونم با شما همکاری کنم در ضمینه تمامی نرم افزارهای مکانیک،کامپیوتر،برق،کنترل و تمامی نرم افزارهای طراحی تحلیل و ساخت.
ایمیل.
Alikazemi.popp@gmail.com

پاسخ

سپاس شده توسط d@rkness
(03-10-2016، 06:46 PM)capra1 نوشته است: درود
دوست عزیز این مجله علمی ترویجی میشه دیگه؟

بله دقیقا ، علمی ترویجی میشه
و البته به صورت ماهنامه هم منتشر میشه.کلا به دید سرگرمی بهش نگاه کنید خوبه وقتی هم نمیگیره .

پاسخ

درود
من ارشد ساخت و تولیدم. تمایل دارم همکاری بکنم، اما چون آدم بدقولی نمیخوام بشم و سرم کمی شلوغه، قول نمیدم ولی اگر تمایل داشتید پروژه هارو بفرستید و من اگر تونستم وقتم رو تنظیم کنم، حتما با کمال میل در خدمتتون خواهم بود.
موفق باشید

پاسخ

سلام..
من دانشجوی کارشناسی و با نرم افزار های طراحی و تحلیل اشنایی کامل دارم و خواستار همکاری می باشم
Soheil.hashemi1994@gmail.com

پاسخ

(03-17-2016، 12:55 AM)Soheil 9827 نوشته است: سلام..
من دانشجوی کارشناسی و با نرم افزار های طراحی و تحلیل اشنایی کامل دارم و خواستار همکاری می باشم
با سلام
ممنون از capra1 , سهیل عزیز و علی کاظمی که اعلام امادگی کردند، باور بفرمایین در ماه کمتر از دو سه ساعت کلا وقتتون رو بیشتر نمیگیره. ممنونم.کار ما جنبه ماای نداره ولی کمک به پیشرفت علم در کشورمون هست. دیروز یه مصاحبه میدیم میگفت شما قهرمان اقتصادی هستید در جواب گفت قهرمانای واقعی کسانی هستند که علم رو منتشر میکنند و بس. بهرحال کار ما هم لطف کوچیکی هست به جامعه مهندسین. اگه مجله اوکی بود برنامه اندرویدشم منتشر میکنم. همونطور که گفتم این به صورت ماهنامه هست و بازخوردش کل ایران رو در برمیگیره و اسامی دوستان تو مجله میاد به عنوان یه رزومه کوچیک علمی در اینده شما موثر خواهد بود و البته همه ساخت و تولیدی ها و اساتید ساخت اسم شمارو میدونن.

بهرحال من چون الان عیده میزارم بعد عید اولین ماهنامه رو منتشر میکنیم ، به دوستان هم سرفصل هارو میگیم که اقا مثلا در مورد فلان چیز یه 10 خط ترجمه کن یا مثلا د مورد فلان برنامه یه 2 صفحه ساده توضیح بده (شاید 2 ساعت زمان ببره ولی خب ماهی 2 3 ساعت جایی برنمیخوره) کارای گرافیکی و طراحی و اکثر ترجمه هاشم خودم عهده. دار میشم که شما عزیزان کمتر وقت ارزشمندتون گرفته بشه.

اولین ماهنامه هم مهندسی معکوس مجلات دیگر است تا ببینیم فید بک طراحیش چطور میشه.
ممنون.
یاعلی

پاسخ

سپاس شده توسط capra1
سلام بنده هم در قسمت ترجمه میتونم همکاری کنم.با نرم افزار های مهندسی اشنایی دارم.

پاسخ

سپاس شده توسط d@rkness
(03-17-2016، 11:02 AM)d@rkness نوشته است:
با سلام
ممنون از capra1 , سهیل عزیز و علی کاظمی که اعلام امادگی کردند، باور بفرمایین در ماه کمتر از دو سه ساعت کلا وقتتون رو بیشتر نمیگیره. ممنونم.کار ما جنبه ماای نداره ولی کمک به پیشرفت علم در کشورمون هست. دیروز یه مصاحبه میدیم میگفت شما قهرمان اقتصادی هستید در جواب گفت قهرمانای واقعی کسانی هستند که علم رو منتشر میکنند و بس. بهرحال کار ما هم لطف کوچیکی هست به جامعه مهندسین. اگه مجله اوکی بود برنامه اندرویدشم منتشر میکنم. همونطور که گفتم این به صورت ماهنامه هست و بازخوردش کل ایران رو در برمیگیره و اسامی دوستان تو مجله میاد به عنوان یه رزومه کوچیک علمی در اینده شما موثر خواهد بود و البته همه ساخت و تولیدی ها و اساتید ساخت اسم شمارو میدونن.

بهرحال من چون الان عیده میزارم بعد عید اولین ماهنامه رو منتشر میکنیم ، به دوستان هم سرفصل هارو میگیم که اقا مثلا در مورد فلان چیز یه 10 خط ترجمه کن یا مثلا د مورد فلان برنامه یه 2 صفحه ساده توضیح بده (شاید 2 ساعت زمان ببره ولی خب ماهی 2 3 ساعت جایی برنمیخوره) کارای گرافیکی و طراحی و اکثر ترجمه هاشم خودم عهده. دار میشم که شما عزیزان کمتر وقت ارزشمندتون گرفته بشه.

ممنون.
یاعلی

مجددا سلام برای ترجمه متون انگلیسی هم من مشکلی ندارم...فقط برنامه کاری رو کی هماهنگ میکنید؟ متشکرم

پاسخ

(03-18-2016، 03:57 PM)Soheil 9827 نوشته است:
(03-17-2016، 11:02 AM)d@rkness نوشته است:
با سلام

ممنون.
یاعلی

مجددا سلام برای ترجمه متون انگلیسی هم من مشکلی ندارم...فقط برنامه کاری رو کی هماهنگ میکنید؟ متشکرم

با تشکر از ایرج عزیز که هم اعلام امادگی کردند.

چون الان عیده و اینکه اکثر دوستان یا مسافرت میرند یا درگیر دید و بازدید هستند از بعد عید یه چارت دریت میکنم و سرفصل هارو براتون میفرستم، هر کدوم از عناوین رو که مناسب دیدید در ماه کلا یک صفحه در موردش یا ترجمه یا اگه برنامه بود تایپ میکنید.همین.
منابع هم داده میشه.
پیشاپیش عید همه مبارک .

پاسخ

سپاس شده توسط capra1

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug دانلود سوالات دکتری مکانیک ساخت و تولید 93 Dash @li 0 985 11-01-2014، 04:58 PM
آخرین ارسال: Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast