امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب کتیا
با سلام من قبلا با ویندوز 7 کتیا رو نصب کردم مشکلی هم نداشت اما الان وینوزم رو به 10ارتقا دادم ...کتیا بدون مشکل نصب میشه اما وقتی کلیک میکنم باز نمیشه ( با این توضیح که بنده به این نکته واقف هستم که نرم افزار کتیا دیرباز میشه اما من تا نیم ساعت هم صبر کردم اما باز نکرد )

پاسخ

چرا هیچ کس جواب نمیده؟؟؟

پاسخ

سلام
نمیدونم .مشکل کجایت.من خودم ویندوز 10 نصب نکردم ک بخوام جواب بدم.ولی فک کنم و احتمال میدم هنوز بعضی نرم افزار ها رو برای ویندوز 10 بیرون ندادند.کرژن 32 بینی و 64 بیتی هم مهمه.
باز ببرید پیش مسوول کامپیوتر دانشگاهتون بپرسید
موفق باشید

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

(04-26-2016، 06:36 PM)mahdishooroki نوشته است: با سلام من قبلا با ویندوز 7 کتیا رو نصب کردم مشکلی هم نداشت اما الان وینوزم رو به 10ارتقا دادم  ...کتیا بدون مشکل نصب میشه اما وقتی کلیک میکنم باز نمیشه (  با این توضیح که بنده به این نکته واقف هستم که نرم افزار کتیا دیرباز میشه اما من تا نیم ساعت هم صبر کردم اما باز نکرد )

http://www.intrinsys.com/blog/2015/catia...-10-update

دوست عزیز کتیا رو ویندوز 10 نصب نمیشه تو حالت عادی
پیشنهاد های زیر رو دارم
اول اینکه حالا که نصب کردین رو ایکونش کلیک راست کنین و تو قسمت propertice/compatible روی run as کلیک و ویندوز 7 رو انتخاب کنید.
اگه نشد
مجبورید وبندوز مجازی درست کنید.یعنی برنامه vm ware workstation رو نصب کنید یه ویندوز تو صفحه یا هر چند تا میخواید تو همون ویندوز 10 نصب کنید
.پیشنهاد شخصیم اینکه چه با vam ware چه با غیر اون نسخه home basic وین 7 رو نصب کنید سبک عین باد.
راه دیگه اینه یه سری ماژول های کمکی و پک های کمکی که خود انجمن های مختلف میزارن رو هم دانلود کنی تا کتیا سیستم رو 7 شناسایی کنه دذ حالی که 10 هست(یخورده حوصله میخواد گشتنش)
و در اخرم بنظرم منطقی ترینش همون ویندوز مجازیه اگه سیستم قوی دارید (رم 4 حداقل)و اگه نه که خب تعویض هنوز.

پاسخ

سپاس شده توسط HabibSalahshoor

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال  زیر شاخه جوشکاری در کتیا dj1372 0 700 09-14-2020، 10:09 PM
آخرین ارسال: dj1372
  تنظیمات کتیا: تنظیمات عمومی در شاخه General نرم‌افزار CATiA ghazalme7 0 2,689 10-16-2019، 07:28 PM
آخرین ارسال: ghazalme7
  سوال :geometrical set در کتیا؟ mahdishooroki 0 3,522 08-20-2016، 10:19 PM
آخرین ارسال: mahdishooroki
Bug کشیدن این نقشه در کتیا ramin20u 8 2,436 03-08-2014، 09:26 PM
آخرین ارسال: sonya35

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast