امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CNC
سلام بر همگی
بنده برای اولین تجربم یه دستگاهCNCساختم البته کوچولو خیلی هم کوچولو8*8
محور هایXوYبا دوتا استپر از دی وی دی رایتر کامپیوتر و محور Zاز یه میکرو سروو ساخته شده
و بدی اینکه فقط تو نرم افزاریش موندم یه نرم افزاری دارم بنامinkscapeکه افزونه یه ساخت gcodeرو روش نصب کردم ولی متاسفانه افزونه مثل اینکه خرابه
نرم افزاری هست که من تعیین کنم اندازه ی محور هامو و اندازه ی پایین و بالا رفتن محورZرو؟
یک نرم افزار کم حجم و کاربردی معرفی کنید یا اگر کسی inkscapeداره افزونه ی بروزش رو به من بده خیلی ممنون میشم کمکم کنید
خیلی ضروری لازم دارم دم همتون گرم خداحافظ.

پاسخ

سپاس شده توسط Dash @li ، علی مهدی حاجیا
(09-06-2016، 02:31 PM)hasandimer نوشته است: سلام بر همگی
بنده برای اولین تجربم یه دستگاهCNCساختم البته کوچولو خیلی هم کوچولو8*8
محور هایXوYبا دوتا استپر از دی وی دی رایتر کامپیوتر و محور Zاز یه میکرو سروو ساخته شده
و بدی اینکه فقط تو نرم افزاریش موندم یه نرم افزاری دارم بنامinkscapeکه افزونه یه ساخت gcodeرو روش نصب کردم ولی متاسفانه افزونه مثل اینکه خرابه
نرم افزاری هست که من تعیین کنم اندازه ی محور هامو و اندازه ی پایین و بالا رفتن محورZرو؟
یک نرم افزار کم حجم و کاربردی معرفی کنید یا اگر کسی inkscapeداره افزونه ی بروزش رو به من بده خیلی ممنون میشم کمکم کنید
خیلی ضروری لازم دارم دم همتون گرم خداحافظ.

درود
آفرین به شما. متاسفانه من ایده ای برای کمک ندارم ولی خیلی از همتتون خوشم اومد.
میشه لطف کنید یه عکس از دستگاهتون بذاری؟ من خیلی مشتاقم که ببینمش.
موفق باشید

پاسخ

سپاس شده توسط Dash @li
سلام
توی این زمینه چیزی نمیدونم.فقط به نظرم شرکت زیمنز آلمان تو سی لن سی خیلی خوب هست نرم افزار های اونا رو ببینین میشه یا نه
مورد دیگه ای میتونم پیشنهاد بدم به دانشگاه نزریکتون رجوع کنید ک ساخت و تولید داشته باشه به یکی از اساتسدشون تو زمینه ماشینکاری هست زجوع کنید ببسنید نظرش چی هست یا یک شزکت و یا حتی فنی و حرفه ای ک دارای سی ان سی باشه و از اساتسدش کمک بگیرید.
موفق باشید

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

ممنون از پاسخاتون
کارم درست شد
نسخه قبلی نرم افزار رو دانلود کردم درست شد
بله که میشه چشم الان میزارم
ضمنا کسی خواست بسازه همه جوره رو من حساب کنه و میتونه برای کمک به این ای دی پیام بده تلگرام
@hasandimer

راستی اینو بگم بخاطر مشکل مالی نتونستم لیسزر بخرم بخاطر همین یه خودکار گذاشتم روش

[تصویر:  70ye_photo_2016-09-09_18-06-40_thumb.jpg]

[تصویر:  08rm_photo_2016-09-09_18-06-50_thumb.jpg]

[تصویر:  rohs_photo_2016-09-09_18-06-46_thumb.jpg]

پاسخ

سپاس شده توسط Dash @li ، capra1
باسلام وتشکرازسایت قشنگتون ،من تونصب نرم افزار advisor مشکل دارم .اگه امکانش هست راهنماییم کنیین .تااونجایی که میدونم برانصبش باید برنامه متلب توpc نصب باشه.ورژن متلبمم 2010 هست.وآیا این برنامه setup داره؟
وقتی ام تومسیر       command window      متلب عبارت advisor روتایپ می کنم بازهم ایرادمیده ،لطفا دقیق راهنماییم کنید.

پاسخ

(09-15-2016، 12:56 AM)myousefi نوشته است: باسلام وتشکرازسایت قشنگتون ،من تونصب نرم افزار advisor مشکل دارم .اگه امکانش هست راهنماییم کنیین .تااونجایی که میدونم برانصبش باید برنامه متلب توpc نصب باشه.ورژن متلبمم 2010 هست.وآیا این برنامه setup داره؟
وقتی ام تومسیر       command window      متلب عبارت advisor روتایپ می کنم بازهم ایرادمیده ،لطفا دقیق راهنماییم کنید.

سلام
لطفا سوال خود را در تاپیک مربوط به خود بپرسید

[تصویر:  t4z0_2016-09-16_11-31-17.png]

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast