امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشخصات فنی موتور ef7 همراه با تحلیل
Bug 
سلام
اگر امکان داره مشخصات اسمی و ابعادی میل لنگ EF7 رو برام ارسال کنید برای درس پروژه نیازش دارم.
با تشکر از زحمات  وسایت خوبتون.

پاسخ

Bug 
سلام من خودم الان 3 سال است که سمند موتور ef7 دارم و واقعا از این ماشین با این موتور راضی هستم و این روغن ریزی اویل ماژول هم با تعویض اورینگ مرغوب حل میشود و این موتور به نظر من هیچ ایرادی ندارد و خیلی سرتراز بقیه موتور ها است.

پاسخ

سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر اطلاعاتی راجع به اتاق احتراق موتور EF7 و بهینه سازی اون و همچنین بهینه سازی سرسیلندر و منیفولد ورودی و خروجی و... دارید ممنون میشم در اختیار من بگذارین. این تحقیق در مورد پایان نامه کارشناسی من هست ,قصد دارم که تحقیق خوبی باشه
aidininfo@gmail.com

پیشاپیش از زحماتتون ممنونم

پاسخ

سپاس شده توسط roya206
با سلام خدمت دوستان، صدایی که در دنده مرده ایجاد می شود صدای knock است ، نه سوپاپ.
اگر کسی به دنبال بحث علمی ست، پیام

پاسخ

سپاس شده توسط roya206
با سلام و تشکر بخاطر مطالب دقیقتون
من سمند ef7 گاز سوز دارم مدل 90 فقط یه ایراد داره اونم اینه که وقتی ازش زیاد کار میکشم شروع به تک کار کردن میکنه. مخصوصا تو کولر روشن سر بالایی یا ترافیک. هیچ وقت موقع تازه شروع به کار کردن این مشکل رو نداره. بعد از کار کردن دو سه ساعته این مشکل ایجاد میشه چراغ چک هم روشن میشه.
کویل شمع وایر عوض کردم ولی حل نشد که نشد. هیچ کس هم سر در نمیاره
نمایندگی هم میگه کلا سیم کشی موتورش باید عوض بشه که ششصد هزار تومان خرجشه. در ضمن میگن مطمن هم نیستیم که درست بشه. بی زحمت راهنماییم کنید. ممنون

پاسخ

(10-24-2015، 10:52 AM)alireza_abed68 نوشته است: با سلام و تشکر بخاطر مطالب دقیقتون
من سمند ef7 گاز سوز دارم مدل 90 فقط یه ایراد داره اونم اینه که وقتی ازش زیاد کار میکشم شروع به تک کار کردن میکنه. مخصوصا تو کولر روشن سر بالایی یا ترافیک. هیچ وقت موقع تازه شروع به کار کردن  این مشکل رو نداره. بعد از کار کردن دو سه ساعته این مشکل ایجاد میشه چراغ چک هم روشن میشه.
کویل شمع وایر عوض کردم ولی حل نشد که نشد. هیچ کس هم سر در نمیاره
نمایندگی هم میگه کلا سیم کشی موتورش باید عوض بشه که ششصد هزار تومان خرجشه. در ضمن میگن مطمن هم نیستیم که درست بشه. بی زحمت راهنماییم کنید. ممنون

با سلام ماشین منم دقیقا همین ایراد رو داره اگه میشه لطفا راهنمایی کنید

پاسخ

سلام
این موتور تو ایران ، فقط دو سه جا شنیدم تعمیر کار حرفه ایش هست،مشکل اساسی ایران همینه به دلیل تحریم کسی زیاد از این موتور سر در نمیاره و قطعاتش هم موجود نیست،اگر موتور خراب شه، کلا باید بزارید کنار....
موفق باشید

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

(02-18-2016، 01:22 PM)manu @li نوشته است: سلام
این موتور تو ایران ، فقط دو سه جا شنیدم تعمیر کار حرفه ایش هست،مشکل اساسی ایران همینه به دلیل تحریم کسی زیاد از این موتور سر در نمیاره و قطعاتش هم موجود نیست،اگر موتور خراب شه، کلا باید بزارید کنار....
موفق باشید

سلام
من کارم ماشینه
خودم تاحالا چندتاef7داشتم
این موتور تا اوایل سال90سیم کشی موتورشون مشکل داشت که درسالهای بعد به قول خودشون بهینه شد ودرسیمکشی جدیداتصالات جدا و تعداد بیشتر و قوی تر شد
ولی بازم متاسفانه این مشکل شایع هست
به دلایل نا مشخص کامپیوتر سیگنال ریموت کوعل راقطع میکند و ماشین تک کار میکند
وخطای کامپیوتر کوعل یک است
باتعویض کوعل یا دسته سیم کوعل یاشمع این مشکل حل نخواهد شد
معمولا قابل حل نیست وناشناخته است

پاسخ

خیلی خووب بود
فروش عطر و ادکلن اصل

پاسخ

سلام. دوستان من بازده موتور در بارهای جزیی مختلف (part load) رو میخوام. خواهشا کمکم کنید.
ngoudarzi2012@gmail.com

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود جزوه کامل موتور احتراق داخلی دکتر طالبی okta 1 14,839 06-17-2018، 01:40 PM
آخرین ارسال: imif
  سوال  حل سوالات موتور های احتراق داخلی دکتر صنایع download95 1 10,580 06-12-2015، 06:26 AM
آخرین ارسال: download95
Bug مشخصات موتور بهبود یافته پراید M13 bijan darbari 1 31,995 11-02-2014، 11:14 PM
آخرین ارسال: arakcar
Bug جزوه ی موتور های احتراق داخلی bijan darbari 0 12,713 12-18-2011، 01:05 AM
آخرین ارسال: bijan darbari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast