امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدون شرح
Bug 
در مدرسه ای در یکی از روستاها از شاگردان خواسته شده بودکه از پدرشان رضایت نامه ای بگيرند و بیاورند از دویست نفر شاگرد، فقط یکی بود که پدرش از او راضی نبود دیگر شاگردان رضایت پدر و مادر خود را فراهم کرده بودند!
اما در این میان جمله های خوشمزه و بی معنا نیز وجود داشت که چند تا از آنها را در زیر برایتان می ذارم
البته فکر کنم شماره 11مال بلال باشه
1-« حضور مبارک مدیر آقای دبستان(!) محترما معروض میدارم! که … و جعفر از حیث اخلاق ظاهر و باطنی؟ رضایت بخش است!».
2- «ضمن عرض سلام اینجانب از رفتار و گفتار حسین رضایت کامیل! دارم.»
3- «حضور آقای مدیر! دام شوکته!! بعد از ابلاغ سلام؛ دیگر عباس در خانه بد نیست ولی دست چپ می نگارد!»
4- «آقای مدیر، ما از اخلاق این؟ راضی هستیم. اگر هرف! بگوئیم گوش میدهد، نماز می خواند، کار میکند.»
5- «بخدمت آقای مدیر پس از سلام ما از اخلاق و رفتار غدیر راضی هستیم، در خانه نسبت به برادر بزرگ خود احترام میکند، کارهایش را که تمام کرد بدروس خود متعالعه! میکند و در کوچه به بزرگان احترام می کند و همه اهل کوچه از او راضی هستند.»!
6-«محترما معروز! میدارم خیلی منون! شدم،هیچ رنجه نشدم- رزاید! دارم.»
7-«به خدمت ذیشرافت مدیر دبستان: بنده از اخلاق و رفتار محمد رضا راضی هستم. اجرکم عندالله.»
8- « پس از تقدیم عرض سلام اکبر در خانه از او راضی هستم و هیچ شوخی نمی کند!!.»
9- «احمد بچه خوب، بخانه میرسد پدر و مادر سلام میگوید و از مدرسه که از صبحها می آئی! پدر و مادر خداحافظی می کنی! خلاصه احمد بچه با آدبی! است.»
10- «از محمود راضی هستند، دروغ نگوید، ببزرگان اهترام! نماید. اسم پدرش:حاجی یوسف.»
11- «حضور محترم آقای دانش آموز رسیده شرف افتتاح پذیرد! و اینجانب … از طرف بنده زاده کمال رضامندی و خشنودی داریم! عمرکم طویل،عدوکم ذلیل!»
12- «آقای معلم محسن:امیدوار که وجود نازنین صحت و سلامت بوده باشد و … کبلائی قاسم!»
13- «آقای آموزگار چهارم: غلامعلی شاگرد معدب! و از خود مواظبت می نماید. زیاده رحمت است!»
14- «پس از سلام معروض بر اینکه در خانه با برادر و خواهر کوچکتر خود با مهربانی رفتار می کند.»
15- «آقای معلم: این شاگرد در خانه با پدر و مادر خشرفتاری! میکند و همه از او راضی هستند و انشالله در آتیه شاگرد خوب و باعدب! می شود،انشالله.»
16- «اینجانب از درس و رفتار خانگی سعید رزایت! دارم.امضاء: پدر اینجانب!!»

سرو ها ایستاده میمیرند
behnam_bkh@yahoo.com

پاسخ

سپاس شده توسط ..w
Bug 
jaleb bood

ديروز،‌ به تاريخ پيوسته

فردا ، رازي است ناگشوده

اما امروز يك هديه است

پاسخ

Bug 
منبعش؟؟؟
واقعیه؟؟؟

تازه مي فهمم آنهايي كه سيگار نمي كشند چگونه مي انديشند...

پاسخ

Bug 
سلام فرهاد واقعی بودنش که واقعیه منبعش رو هم اگه دوباره پیدا کردم برات میذارم اسم شهری که نزدیک اون روستاست رو نمیتونم بنویسم چون ممکنه برداشت توهین به یک شهر یا قومیت بشه

سرو ها ایستاده میمیرند
behnam_bkh@yahoo.com

پاسخ

Bug 
بهنام جون فعال شدی ها!!!!! این شیراز خوب بهت ساخته؟؟!!!!!

هرگاه خدا بخواهد بنده اى را خوار كند ، دانش را از او دور سازد. نهج البلاغه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا طراحی لباس بدون الگو شدنی است؟ sofia 0 383 12-24-2022، 12:41 AM
آخرین ارسال: sofia
  5 نکته برای بازنویسی محتوا بدون افت کیفیت talaaaaaa 0 612 04-19-2022، 01:25 PM
آخرین ارسال: talaaaaaa
  علت صدا داشتن بدون تصویر در ال ای دی ال جی kamranmomeni1401 0 150 04-18-2022، 11:15 AM
آخرین ارسال: kamranmomeni1401
  آموزش نصب دوربین مداربسته در خانه (بدون هزینه ماهانه) cctvhikvision 0 594 08-30-2019، 04:23 PM
آخرین ارسال: cctvhikvision
  طراحی و محاسبه سایبان پارکینگ بدون فونداسیون mohii 0 275 11-13-2018، 03:42 PM
آخرین ارسال: mohii
Bug بدون سیم شارژ کنید charge mobile no battery imanas 0 1,329 02-03-2014، 08:56 PM
آخرین ارسال: imanas
Bug زندگی 400میلیون چینی بدون چینی amirsara25 0 1,890 09-07-2013، 09:27 PM
آخرین ارسال: amirsara25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast