امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخام رتبم زیر 100 بشه
سلام من سوالای ارشد مکانیک و رشته های دیگه رو بررسی کردم به نظرم بیشتر سوالای مکانیک و عمران از بقیه رشته ها خیلی سخت تره و با خوندن سوالای رشته های دیگه شاید بشه رتبه زیر هزار رو تو مکانیک آورد برای اینکه رتبه ام زیر 100 بشه باید سوالای هم سطح مکانیک زیاد کار کنم من کتابای راهیان ارشد و پوران پژوهش رو خریدم ولی منو به هدفم یعنی رتبه زیر 100 نمیرسونه لطفا کسانی که رتبه شون خیلی خوبه راهنمایی کنند.

پاسخ

سپاس شده توسط Dash @li
سلام

من رتبه ام زیر صد نشد ولی باز بخواین ،یه چیزایی میگم شاید به کارتون بیاد.

ولی خب می تونین از مشاورین پارسه کمک بگیرین اکثرا فک میکنم رتبه اای برتر باشند،اینجوری تبلیغاتشون میگه

با سپاس

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

سپاس شده توسط vahid
(06-13-2015، 08:50 PM)Audi R8 نوشته است: سلام من سوالای ارشد مکانیک و رشته های دیگه رو بررسی کردم به نظرم بیشتر سوالای مکانیک و عمران از بقیه رشته ها خیلی سخت تره و با خوندن سوالای رشته های دیگه شاید بشه رتبه زیر هزار رو تو مکانیک آورد برای اینکه  رتبه ام زیر 100 بشه  باید سوالای هم سطح مکانیک زیاد کار کنم من کتابای راهیان ارشد و پوران پژوهش رو خریدم ولی منو به هدفم یعنی رتبه زیر 100 نمیرسونه لطفا کسانی که رتبه شون خیلی خوبه راهنمایی کنند.

من رتبم 20 شد.
ببینید برای رتبه خوب اوردن ملاک حل سوال سخت و تعداد سوالات زیاد نیست. شما برای رتبه خوب اوردن باید تلاش کنی سر کنکور بتونی همه سوالات ساده و متوسط بزنی و غلط هم اصلا نزنی. همین برای رتبه خو کفایت میکنه. مثلا من جامدات 67 زدم این یعنی همه سوالات متوسط و راحت زدم و هیچ سوال سختی نزدم. شاید وقت بیشتر بود میتونستم بزنم اما مدیریت زمان اجازه نمیداد.
از این کتاب به ان کتاب نپرید. 1 کتاب چندبار بخونید و همون سوالای ساده را مسلط بشید بهتره
انجام پروژه کسر خدمت سربازی

پاسخ

منم رتبه 100 دوست دارم

پاسخ

(02-04-2016، 09:29 PM)hamipaper نوشته است:
(06-13-2015، 08:50 PM)Audi R8 نوشته است: سلام من سوالای ارشد مکانیک و رشته های دیگه رو بررسی کردم به نظرم بیشتر سوالای مکانیک و عمران از بقیه رشته ها خیلی سخت تره و با خوندن سوالای رشته های دیگه شاید بشه رتبه زیر هزار رو تو مکانیک آورد برای اینکه  رتبه ام زیر 100 بشه  باید سوالای هم سطح مکانیک زیاد کار کنم من کتابای راهیان ارشد و پوران پژوهش رو خریدم ولی منو به هدفم یعنی رتبه زیر 100 نمیرسونه لطفا کسانی که رتبه شون خیلی خوبه راهنمایی کنند.

من رتبم 20 شد.
ببینید برای رتبه خوب اوردن ملاک حل سوال سخت و تعداد سوالات زیاد نیست. شما برای رتبه خوب اوردن باید تلاش کنی سر کنکور بتونی همه سوالات ساده و متوسط بزنی و غلط هم اصلا نزنی. همین برای رتبه خو کفایت میکنه. مثلا من جامدات 67 زدم این یعنی همه سوالات متوسط و راحت زدم و هیچ سوال سختی نزدم. شاید وقت بیشتر بود میتونستم بزنم اما مدیریت زمان اجازه نمیداد.
از این کتاب به ان کتاب نپرید. 1 کتاب چندبار بخونید و همون سوالای ساده را مسلط بشید بهتره

سلام می بخشید فضولیه آیا فقط با 67 % زدن جامدات به این رتبه رسیدین منظورم اینه که میشه با خوندن یک گروه درسی به رتبه خوب رسید؟ ممنون میشم پاسخ بدین

پاسخ

همه ما دوست داریم که رتبه امون زیر صد باشه ولی نمیشه

پاسخ

(02-21-2016، 11:43 AM)hosein333 نوشته است:
(02-04-2016، 09:29 PM)hamipaper نوشته است:

من رتبم 20 شد.

سلام می بخشید فضولیه آیا فقط با 67 % زدن جامدات به این رتبه رسیدین منظورم اینه که میشه با خوندن یک گروه درسی به رتبه خوب رسید؟ ممنون میشم پاسخ بدین

من یه چیزی در مورد کنکور سال 90 بگم. هم کلاسی من رتبش حدود 100 بود خیلی اختلاف درصد داشتیم. الان درصدشاون یادم نیست. منظورم اینه که گاهی درصدهای 20-30 نفر اول خیلی بالا هست و میشه با درصد های پاین تر هم رتبه خوب اورد. درصدهای دیگه من هم خوب بود
انجام پایان نامه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast