امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارشد92 چه رتبه در چه دانشگاهی قبول شده
Bug 
سلام و تبریک به همه قبولیای ارشد و آرزوی موفقیت نزدیک برا اونایی که به تلاش کردن ولی به نتیجه مورد نظرشون نرسیدن.
بچه ها لطفا رتبه و دانشگاه قبولی و گرایشتون و این که شبانه یا روزانه یا... هستید یا واسه هر کسی رو که میدونید(بدون اشاره به نامشون)بگذارید تا بچه های بعدی استفاده کنن.

برا اول کار:105 ساخت،تبریز(روزانه)

آخرش ما از این ارشد ساخت سر در نیاوردیم،چه جوری هر سال با سالهای قبل تفاوت فاحش داره؟؟؟؟؟Dash2
امسال که فکر میکردیم شبیه 90، بدتر از 90 بود،نظرت؟

پاسخ

سپاس شده توسط vahid ، Dash @li
Bug 
سلام دوست عزیزم قبول شدین جای شکرش باقیه و تبریک عرض میکنم

والا من که ورودی 89 هستم امسال کنکور میدم ان شالله سال بعد خدمت دوستان عرض میکنم

جای شکرش باقیه که روزانه قبول شدین بعدا مفصلا راجع به منابع و .. با هاتون بحث می کنم

ساخت همینه دیگه ولی امسال رتبه ها خیلی نزدیک بود مگه بقیه روزانه های تهران رو نزده بودین

که تهران نیاوردین به نظرم باید علم و صنعت یا خواجه نصیر رو می آوردین و اینکه درصد های درساتون چطوری بود

رتبه خوبی آوردین دانشگاه خوبی قبول شدین تبریز دانشگاه خوبیه توی ساخت و تولید دکتر عبدالله و دکتر شبگرد و داوودی

استاد های خیلی مشهوریند توی ساخت اون جا تدریس می کنند ان شالله موفق باشی در پناه حق

خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
Sorrysmiley

پاسخ

سپاس شده توسط vahid
Bug 
ممنون دوست عزیز. نه من خواجه نصیر و علم و صنعت رو نزدم،یعنی بعد حتی اصفهان زدم،چون تحقیق کردم و خواجه که مثل تبریز شایدم پایینتر (چون کارشناسی نداره)و علم و صنعت هم که اصلا خوب نیست؛اینا در مورد ساخت و تولیده ها وگرنه اینا دانشگاههای خیلی خوبین.
ضمنا دکتر عبدالله دیگه تبریز نیستن،بله حتما دانشگاه خوبیه.
امیدوارم که شما هم موفق باشید،مهندس

پاسخ

سپاس شده توسط vahid
Bug 
سلام منم بهتون تبریک میگم.انشاالله در ادامه راهتون ثابت قدم باشید و مثل الان موفق.
اگر امکانش هست یه مطلب در قسمت مشاوره ارشد در مورد نحوه درس خوندنتون واسه ارشد و کتاب هایی که استفاده کردید و توصیه هایی که میتونید به داشجویان متقاضی ارشد داشته باشید رو بنوسید تا دوستان از تجربیات شما استفاده کنن.

یکی از دوستان بنده که یکی از مدیران سایت هم هستند:
رتبه 500 و شاگرد اول
محل قبولی:دانشگاه امیر کبیر
گرایش تبدیل انرژی

حضرت علي (علیه السلام)
كَفى بِالمَرءِ غَفلَةً أن يَصرِفَ هِمَّتَهُ فيما لا يَعنيهِ
غفلت آدمى را همين بس كه همّتش را در آنچه به كارش نمیايد، صرف كند.

برای دانلود کتاب به ادرس www.hieng.org مراجعه کنید

پاسخ

سپاس شده توسط capra1
Bug 
تبریک تبریک.موفق باشی همیشه.سلام.لطفا راهنمایی کنید که چه شیوه و چه روشی واسه اماده شدن در کنکور ارشد رو داشتید و بیشتر روی چه درسهایی میشه حساب باز کرد و چه درسهایی امتیاز اور میتونند باشند.درصد هاتون و اگه ممکنه بگید.نحوه ی درس خواندنتون رو هم توی درس های مثل ریاضی و یا ارتعاشات هم بگید لطفا.البته الان شما باید برید و ثبت نام دانشگاه رو شروع کنید بعد.مرسی

پاسخ

سپاس شده توسط capra1 ، vahid
Bug 
سلام.اگه میشه کسایی که تو کنکور ازشد مکانیک قبول شدن واسم درصداشونو واسم بگن.ممنون

پاسخ

Bug 
سلام و عرض خسته نباشید.دوستتون با رتبه 500 روزانه قبول شده یاشبانه؟اگه امکانش هست لطفا کارنامشو رو سایت بذارید.کلا رتبه های قبولی تو تهران چجوریه؟

حکمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست،امتحان ریشه ها است. امام علی(ع)

پاسخ

Bug 
سلام ایشون روزانه قبول شدن-شما میشناسید علی رو میگم
طبق روال سال های گذشته تا رتبه های 400 ,500 امکان قبول شدن در دانشگاه های تهران رو دارند البته واسه گرایش های طراحی وتبدیل

حضرت علي (علیه السلام)
كَفى بِالمَرءِ غَفلَةً أن يَصرِفَ هِمَّتَهُ فيما لا يَعنيهِ
غفلت آدمى را همين بس كه همّتش را در آنچه به كارش نمیايد، صرف كند.

برای دانلود کتاب به ادرس www.hieng.org مراجعه کنید

پاسخ

سپاس شده توسط معین

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug لیست رتبه های ارشد تبدیل انرژی در دانشگاه های مختلف bijan darbari 1 30,502 08-09-2018، 02:09 PM
آخرین ارسال: honri3
Bug رتبه های قبولی کنکور ارشد معین 2 2,773 12-28-2013، 04:28 PM
آخرین ارسال: معین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast