انجمن تخصصی مهندسین مکانیک

نسخه‌ی کامل: سوال درباره نحوه بارگذاری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
خواهشا اگه میدونید بگین من دارم رو یه پا تحلیل می کنم که شبیه یه تیر یه سر گیر هس که میخوام رو 20 نود ان نیرو وارد کنم به طوری که وقتی نیروی دومی وارد میشه نیروی اولی از پا برداشته شده وفقط اثر دیفرمه شدن ان و تغییرات تنش ان روش باشه من وقتی روی دیفرمش نیرو وارد میکنم دوباره نیروی اول تاثیر میذاره اگه هم نیرو حذف کنم سوال از اول با شرایط اولیه صفر حل می کنه اگه میدونید لطف کنید بگید چیکا کنم چجوری نیرو رو نوداش وارد کنم که اثر نیروی اول حذف نشه ولی خودش حذف شه ونیروی دوم تاثیر بداره...اینم میلم:fhosseinpour1991@gmail.com
با سلام:
اگه منظورتون اینه که نیرو از نود 1 تا 20 متحرک عمل می کند شما باید برای هر قسمت یک load step تعریف کنید که در آن بارگذاری و حذف بارگذاری را دارید و سپس در آخر مسئله را به صورت solve from ls file حل کنید.
*موفق باشید*
من این کار رو کردم ولی انگار اثر نیرو اولی برای دومی حذف میشه...
با سلام:
زمان های مربوط به load step را با دقت کافی بزارید و بارگذاری را به صورت ضربه ای(در مدت زمان کوتاه) اعمال کنید.
سلام
تو انسیس بخواهیم زاویه سطح گیردار نسبت به یه محور رو به عنوان ورودی وارد کنیم چجوری باید تعریف کنیم؟
با سلام:
متوجه منظورتون نشدم. اگه خواستین به طور کامل از طریق ایمیل بهم بگین.