جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 25,868
» آخرین کاربر: Peymanjan
» موضوعات انجمن: 24,237
» ارسالهای انجمن: 26,485

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 898 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 4 کاربر عضو | 894 مهمان
alireza136974، hiengir، mohsentabatabaei، Peymanjan

آخرین موضوعات
راهنمایی برای پروژه
انجمن: سوالات ومشکلات
آخرین‌ارسال: manu @li
دیروز، 10:58 AM
» پاسخ‌ها: 1
» بازدید: 14
8 دلیل که موجب می شود کار...
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: behnamkkk
03-18-2017، 05:30 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 19
شش دلیل برای اجاره خودرو
انجمن: موارد مرتبط با خودرو
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:43 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 12
ردیاب خودرویی چیست؟
انجمن: موارد مرتبط با خودرو
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:31 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 10
مخازن پلی اتیلن
انجمن: مقالات علمی وتخصصی
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:28 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 15
منهول پلی اتیلن
انجمن: مقالات علمی وتخصصی
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:26 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 17
لوله های کاروگیت
انجمن: مقالات علمی وتخصصی
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:25 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 15
دراپ پلی اتیلن
انجمن: مقالات علمی وتخصصی
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:24 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 12
مخازن و سیستم های تصفیه پ...
انجمن: مقالات علمی وتخصصی
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:23 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 14
سپتیک تانک
انجمن: مقالات علمی وتخصصی
آخرین‌ارسال: parisun
03-16-2017، 05:21 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 14

 
  طرح ها و شکل های مختلف کارتن
ارسال‌شده توسط: alireza-res - 03-01-2017، 12:56 PM - انجمن: مطالب خواندنی - بدون‌پاسخ

جعبه‌های تاشوی مقوایی یکی از آشناترین انواع بسته‌بندی کارتنی هستند، اما همیشه‌هم لازم نیست یک کارتن بسته بندی، ساده و قابل پیش‌بینی باشد. تصاویر چاپ شده روی کارتن‌ها می‌تواند به اندازه تصورات شما خلاقانه باشند. در زیر برخی از محبوب‌ترین روش‌ها برای آراستن انواع کارتن‌ جهت خلق بسته‌بندی‌ای جذاب‌تر ذکر شده است.

 
 [عکس: cardboard-map-300x195.jpg]
 
  
کارتن‌های برگردان معکوس
 
این مدل کارتن‌‌  برای لوازم آرایش، محصولات دارویی و مراقبت‌های شخصی بسیار عالی است. این مدل کارتن‌های بسته بندی به خاطر  قابلیت راحت باز و بسته شدن، شناخته شده هستند. درب بالا از پشت صفحه به سمت جلو تا می‌شود و برگردان پایین به سمت پشت می‌چرخد. برای صرفه جویی در فضا، کارتن‌های برگردان معکوس به صورت تخت انبار می‌شوند و این قابلیت را دارند که فورا مونتاژ و مورد استفاده قرار گیرند. همچنین می‌توان ساختار درونی یا دیواره‌ها را طراحی کرد و درون آن قرار داد تا مقاومت بیشتری داشته باشد یا محصولی را درون خود نگه دارد.
 
 
 
کارتن‌ با برگردان‌های مقابل هم
 
در این نوع کارتن‌‌هم برگردان‌های صفحه‌‌ی بالایی و‌هم پایینی در یک جهت می‌چرخند. درجعبه سازی به این نوع کارتن ، کارتن همه کاره گفته میشود که  برای بسته بندی‌های نرم‌افزاری، دارو، لوازم آرایشی بهداشتی و زیبایی بسیار مناسب است.
 
 
 
[عکس: cardboardd-300x300.jpg] 
 
 
کارتن‌های جعبه ای
 
 
 
این جعبه‌‌ها انتخاب بسیار خوبی برای انواع کالاهاست. رایج‌ترین مورد استفاده برای این نوع کارتن بسته بندی برای هدیه‌های لوکس و کیت‌های بسته بندی شده و کادو‌دادن است.
 

قسمتی از این جعبه‌های بسته‌بندی، چسبانده شده‌اند و به صورت تخت به کاربر تحویل داده می‌شوند. این کارتن‌ها معمولا به صورت دستی ساخته و پر می‌شوند و در زمان مونتاژ بسیار مستحکم هستند. این نوع جعبه‌‌ها با یک در جفت می‌شود که باید بزرگتر از بخش زیرین باشد تا مطمئن شویم که تناسب در آن حفظ شده است.

چاپ این بخش

  سقف شیروانی و سقف عرشه فولادی چیست
ارسال‌شده توسط: alireza-res - 03-01-2017، 12:43 PM - انجمن: مطالب خواندنی - بدون‌پاسخ

یکی از سقف‌های متفاوت که فن‌آوری خاصی در آن به کار رفته است سقف عرشه فولادی(متال دک) است.سقف عرشه فولادی حاصل جمع‌بندی و تدوین نوع جدیدی از استاندارد صنعتی اجرای سقف است که نخستین بار توسط مؤسسه‌ی(SDI) رسماً وارد صنعت جهانی ساختمان شده است، پیشینه‌ی این مؤسسه به سال ۱۹۳۹ بر‌می‌گردد که از آن تاریخ تاکنون در مورد این‌گونه سقف‌ها در حال تحقیق و ایجاد تحول  است.
هم‌چنین آئین‌نامه‌ی (AISC) و فصل دهم از آئین‌نامه‌ی ملی ساختمان آمریکا سیستم سقف عرشه فولادی را تأیید می‌کند.
اصلی‌ترین وجه‌تمایز سقف عرشه فولادی با سایر سقف‌ها در استفاده از ورق‌های فولادی گالوانیزه‌ی ذوزنقه‌ای شکل و آج‌دار می‌باشد، هم‌چنین در این سقف، از برش‌گیر (گل‌میخ) استفاده می‌شود.
ویژگی‌های سقف عرشه فولادی
در معماری امروز استفاده از مصالح قدیمی پاسخگوی اجرای طرح‌های جدید نمی‌باشد، لذا در طراحی سقف عرشه فولادی مصالحی مدرن‎‎تر و مناسب با طرح مورد نظر در نظر گرفته شده و بسیاری از مصالح قدیمی یا حذف  شده‌اند و یا تغییر کاربرد پیدا کرده‌اند.
امروز اجرای سریع ساخت‌و ساز به‌خصوص در پروژه‌های بزرگ به معنای کم کردن هزینه و سرعت بخشیدن به بازگشت سرمایه‌ی صرف شده است، بارها شده است که در طول یک ساخت‌و‌ساز طولانی بر اثر تغییر قیمت مصالح و موارد مشابه مشکلات بزرگی برای شخص و یا شرکتی که اقدام به ساختمان‌سازی کرده، پیش‌آمده است.
علاوه بر دو ویژگی استحکام بیشتر و کاهش هزینه‌های جانبی، اصلی‌ترین ویژگی سقف عرشه‌فولادی سرعت بسیار بالای اجرای آن است، بسته به مهارت پرسنل به‌کار گرفته شده و سایر شرایط، روزانه بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ متر مربع از این نوع سقف، قابل اجرا می‌باشد.
اجزای متفاوت تشکیل‌دهنده‌ی سقف عرشه فولادی عبارتند از: ورق‌های فولادی گالوانیزه که ضخامت آن‌ها از ۸/۰ تا ۱/۲ میلی‌متر می‌باشد، این ورق‌های گالوانیزه به شکل موج‌دار هستند، در مقطع هر ورق، شکل ذوزنقه پدید می‌آید، شکل‌دهی آن‌ها با روش نورد سرد و به‌وسیله‌ی  دستگاه‌‌های پیشرفته‌ی (Rol Forming) انجام می‌شود.
از دیگر اجزای مخصوص  سقف عرشه فولادی، برش‌گیر یا گل‌میخ‌ها هستند که با روشی خاص در نصب سقف به کار می‌روند. قطر این برش‌گیرها حداکثر ۲۰میلی‌متر است و طول آن برحسب شکل ورق متغیر بوده و معمولا از ۴۰ میلیمتر کمتر نمی‌باشد. برش‌گیر‌ها با استفاده از  دستگاهی به نام(Stud Welder) و با روش پیشرفته‌ای به نام “قوس الکتریکی” به قسمت بال تیرهای سازه‌ای متصل می‌شوند.
از ویژگی‌های دیگر سقف عرشه فلزی، امکان اجرای بازشو آن است. سقف عرشه فولادی جزو محکم‌ترین سقف‌های جهان شناخته می‌شود و استفاده از آن در برخی از بلندترین برج‌های جهان تأییدکننده‌ی همین مطلب است.
هم‌چنین باید توجه داشته باشید که آئین‌نامه‌های طراحی، عرشه‌ی فولادی را برای استفاده‌ی سازه‌ای مجاز می‌داند در حالی که ورق‌های سینوسی مانند ساندویچ  پانل و سایر موارد مشابه فقط به عنوان پوشش سقفی می‌توانند به کار برده شوند.
سقف شیروانی چیست؟
سقف شیروانی جزو سقف‌های شیب‌دار می‌باشد. در زبان انگلیسی برحسب کاربرد آن در اروپا و آمریکا سقف شیروانی Gablet Roof”  “وDutch Gable” ” نامیده می‌شود.
سقف شیروانی تقریباً حالتی سه‌گوش به سقف بنا می‌بخشد.
سقف‌های شیب‌دار و خصوصاً سقف شیروانی دارای طیف کاربردی وسیعی هستند. از سقف‌های شیروانی در مناطق سردسیر و یا مرطوب و بارانی به خاطر عدم نیاز به برف‌روبی و یا ممانعت از نفوذ آب باران استفاده می‌شود. در برخی موارد نیز سقف شیروانی صرفاً به عنوان پوشش و عایق انتخاب می‌شود. علاوه بر موارد فوق، کاربرد سقف شیروانی در بناهای بزرگ مانند انبارها و ابنیه‌ی صنعتی به خاطر صرفه‌جویی در مصرف آهن و بتن بسیار مقرون به‌صرفه‌تر است، کلاً سقف شیروانی با توجه به سازه و جنس سازه است که به اجرا در‌می‌آید. ساختن سقف شیروانی شاید کمی مشکل‌تر جلوه کند ولی ساختن دیوارهای متناسب با آن ساده‌تر است. میزان شیب به کار رفته در اکثر سقف‌های شیروانی بین ۳۵ تا ۵۰ درجه است.
نکته‌ی کلیدی که باید در نظر بگیرید انتخاب مصالح صحیح با توجه به شیب شیروانی شما می‌باشد لذا تنها توجه به جنس و قیمت پوشش انتخابی کافی نبوده و باید تناسب بین شیب سقف و پوشش انتخابی نیز توسط متخصص مربوطه بررسی و تأیید شود، در غیر این‌صورت شما در حین اجرای سقف یا به مشکل برخورد خواهید کرد و یا عدم هماهنگی شیب و نوع پوشش انتخابی باعث ایجاد محدودیت‌هایی در کارتان خواهد شد.

چاپ این بخش

Rainbow سازه فضایی
ارسال‌شده توسط: miladsaze - 02-20-2017، 06:11 PM - انجمن: مطالب خواندنی - پاسخ‌ها (1)

سازه فضایی یک سازه خرپا مانند است که اجزای سبک و محکم آن طبق یک الگوی هندسی تکرار شده اند . به مجموعه سازه های مشابه که سازه های تا شونده ، شبکه های کابلی و طاقها در آن بسته شده اند را سازه فضا کار می گویند .

میلاد سازه یکی از برترین شرکت های تولید و طراحی سازه می باشد که با سالها سابقه در این زمینه توانسته تاکنون رضایت مشتریان را فراهم نماید .

سازه های فضا کار دارای ویژگیهای خاصی به شرح زیر می باشد:

۱/دهانه :

سیستم سازه فضاکار قادر به پوشاندن دهانه های بزرگ با حداقل مواد مصرفی می باشد.(فولاد مصرفی در سازه فضاکار ۳/۱ کمتر از سازه های متداول دیگر می باشد)

۲/ سرعت نصب :

به علت پیش ساخته بودن قطعات سرعت عملیات مونتاژ و نصب بسیار بالا و اقتصادی می باشد.

۳/وزن کم و قابلیت جابجایی :

سازه فضاکار دارای وزن کم بوده و قابلیت جابجایی با دست را دارا می باشد.

۴/انعطاف پذیری در طراحی :

سازه فضاکار قابلیت افزایش و کاهش سطح را دارا بوده و امکان جابجایی ستونها بدون اینکه خطری برای سازه فضاکار ایجاد گردد میسر می باشد.

منبع : میلاد سازه

چاپ این بخش

  سمینار بزرگ موفقیت و فنون مذاکره در بازاریابی و فروش
ارسال‌شده توسط: CWNT - 02-11-2017، 07:25 PM - انجمن: مطالب خواندنی - بدون‌پاسخ

موسسه مسیرکمال برگزار می کند :

دومین سمینار بزرگ موفقیت و اولین سمیناربزرگ فنون مذاکره در بازاریابی و فروش با حضور جناب آقای دکتر حلت و اساتید برتر استان سمنان
احتراما به اطلاع می رساند سمینار فوق عمومی بوده و تمام افراد از خانواده های محترم تا دانشجویان و اساتید و تمام افرادی که به دنبال موفقیت هستند میتوانند در این رویداد مهم حضور بهم رسانند .

[عکس: e89f9syonlf9.jpg]

تاریخ برگزاری : ۱۵ اسفند ماه
? هزینه بدون تخفیف 54 هزار تومان

[عکس: 1f448] هزینه تا پایان بهمن ماه (100 نفر اول) 39 هزار تومان

[عکس: 1f514] سایت خرید اینترنتی بلیط سمینار
yon.ir/1O0S
کانال تلگرام موسسه مسیرکمال جهت مشاهده عکسها و فایل صوتی سمینار قبلی موفقیت ( برگزار شده در ۲۱ آذرماه)
@masirekamalsemnan
تلفن تماس ضروری 09191315163

چاپ این بخش

  اموزش PLM با نرم افزار CATIA.V6 & ENOVIA.V6
ارسال‌شده توسط: dasmeco - 02-09-2017، 11:14 AM - انجمن: catia - پاسخ‌ها (1)

با سلام دوستان گرامي

در اين تاپيك قصد معرفي و آموزش كامل نحوه استفاده از راهكار مديريت چرخه عمر تجهيزات صنعتي يا PLM را با استفاده از نرم افزارهاي محبوب و مدرن CATIA-V6 و ENOVIA-V6 دارم.
لازم به ذكره كه اين نرم افزار جديد ترين تكنولوژي طراحي و مدلسازي سه بعدي توي دنيا هست كه الان تمام شركتهاي بزرگ دنيا دارن از اون استفاده مي كنن و به شدت در كشور نيازه و خيلي از سازمانهاي بزرگ كشور و مهندسان عزيز دنبال اطلاعاتي از نحوه نصب، راه اندازي و استفاده از آن مي گردن و اينشالله در اين تاپيك با كمك شما دوستان گرامي و اشتراك اطلاعاتي كه اينجانب پس از سالها سعي و خطا و تلاش بدست اوردم و موفق به نصب، راه اندازي و پياده سازي و آموزش و پشتيباني از اون در سازمانهاي بزرگ شدم، مشكلات ساير دوستان در استفاده از اين مجموعه ارزشمند را حل خواهيم كرد.

چاپ این بخش

  ردیاب مدل Vision-S4
ارسال‌شده توسط: mabasy - 01-15-2017، 12:41 PM - انجمن: مطالب خواندنی - بدون‌پاسخ

 • امکان ردیابی وسیله نقلیه با استفاده از GPRS,SMS,APN
 • ردیاب مکان و جهت حرکت وسیله در زمان درخواست کاربر بصورت آنلاین
 • دارای کابل و دکمه SOS با امکان اتصال به دزدگیر خودرو.
 • امکان باز و بست کردن درب خودرو از راه دور با استفاده از قفل مرکزی
 • سنسور برق جهت خاموش کردن خودرو از راه دور به وسیله نرم افزار یا گوشی موبایل(آپشنال)
 • دارای باطری داخلی اضطراری جهت امنیت بیشتر در هنگام قطع شدن منبع تغذیه خارجی
 • حسگر حرکت داخلی جهت تشخیص ایجاد لرزش و اخطار به کاربر از طریق GPRS , SMS , APN
 • دارای کابل و دکمه SOS جهت برقراری ارتباط خودکار دستگاه با شماره های از پیش تعیین شده در مواقع اضطراری
 • قابلیت تنظیم محدوده جغرافیایی جهت تردد وسیله در منطقه مورد نظر
 • سنسور میکروفن جهت شنود مکالمه داخل کابین
 • نمایشگر وضعیت روشن/خاموش بودن خودرو
 • سوئیچر مخصوص ارسال اطلاعات در زمان خاموش/روشن بودن خودرو
 • دارای سنسور هشدار دهنده قطع شدن منبع تغذیه خارجی(باطری خودرو)
 • دارای کیلومتر شمار و نمایش مسافت طی شده روزانه با قابلیت صفر کردن کیلومتر شمار توسط مدیر
 • دارای سنسور شوک و تصادف
 • حافظه داخلی جهت ارسال نقاط کور آنتن GSM
 • قابلیت تنظیم حداکثر سرعت مجاز جهت وسیله مورد نظر
 • قابلیت تنظیم محدوده جغرافیایی جهت الزام تردد وسیله در منطقه مورد نظر و یا عدم تردد در منطقه
 • دارای سنسور هشدار دهنده سرعت غیر مجاز بر روی گوشی موبایل و نرم افزار
 • قابلیت برقراری ارتباط صوتی و یا GPRS , ,APN , SMS بدلیل خروج از محدوده جغرافیایی تعیین شده
 • ارسال اخطار به راننده در صورت روشن شدن یا خاموش شدن خودرو
 • اندازه ای بسیار کوچک و مناسب جهت مخفی کردن دستگاه از دید افراد
 • دارای سنسور هشدار دهنده هنگام روشن شدن یا حرکت غیرمجاز خودرو
 • دارای آنتن های پرقدرت داخلی GPS و GSM
 • نصب بسیار آسان و سریع
 • 18 ماه گارانتی تعویض
 • 5 سال خدمات پس از فروش
 • قابلیت سفارشی سازی دستگاه به دلخواه مشتری
 • محصول مشترک ایران و تایوان
 • نرم افزار این دستگاه ساخت شرکت ویژن سامان پارسیان با قابلیت های ویژه مخصوص انواع سیم کارت ها داخلی جزو قیمت ردیاب خودرومیباشد.
کاربرد و شرایط دستگاه:
 • مناسب موتور سیکلت ، سوار های سبک، وانت ، نیسان و حتی خودروهای سنگین
 • مناسب خودروهای شخصی جهت افزایش امنیت ردیاب و کنترل مسیر خودرو
 • مناسب آژانس های کرایه خودرو
 • مناسب شرکت های اجاره دهنده اتومبیل
 • مناسب پیک موتوری و وانت
 • مناسب خودروهای پخش.منبع:ردیاب iranavl

چاپ این بخش

  ردیاب خودرویی چیست؟
ارسال‌شده توسط: mabasy - 01-15-2017، 12:33 PM - انجمن: مطالب خواندنی - بدون‌پاسخ

ردیاب خودرو وسیله ای کوچک است که بنا بر استفاده اشخاص مدل های گوناگونی دارد. ردیاب های شخصی مدل موارد استفاده مختلفی دارند و مناسب کودکان و سالمندان ، ورزشکاران ، افراد دارای بیماری های فراموشی ، جوانان و محصلین میباشد. امکان مکالمه یک طرفه و دو طرفه از طریق ردیاب را دارا می باشد.
ردیاب های خودرویی بنابر نوع استفاده مصرف کننده انواع گوناگونی دارد مدل که برای ماشین های سبک موتورسیکلت وانت نیسان و حتی خودرو های سنگینن در نظر گرفته شده است.اندازه کوچک و مناسب ردیاب و همچنین سیم کشی آسان این دستگاه امکان نصب مخفی آن را در کوتاه ترین زمان ، ممکن میسازد.
از قابلیت های این دستگاه که آن را از مدل) ساده تر آن متمایز می سازد دکمه اس او اس (که در مواقع حساس و اضطراری برای امنیت بیشتر راننده استفادهه میشود) ، سنسور شنود ، و باطری پشتیبان قوی تر آن است.
نوع دیگر ردیاب مدل  برای خودروهای نیمه سنگین ، سنگین ، خودروهای یخچال دار و خودروهایی که میبایست از راننده و محیط تصویر برداری شود تعبیه شدهه است . جنس فلزی آن این نوع ردیاب را در شرایط سخت مقاوم میسازد.
برای افرادی که تمایل به نصب ردیاب به برق خودرو خود را ندارند ردیاب های آهنربایی مناسب میباشد. از دیگر کاربردهای آن نصب بر روی کانتینر ، خودرو متهمینن ، بار و اجسام و خودروهای گمرکی میباشد . آهنربای قوی جهت نگه داشتن دستگاه روی بدنه خودرو ، پوشش ضد آب و ضد حرارت و باطری بسیار قوی از ویژگی های این دستگاه به شمار می رود.
تمامیردیاب ها اعم از شخصی و خودرویی داخل آنها سیم کارت قرار میگیرد و پس از نصب در هر لحظه موقعیت جغرافیایی بر روی سایت ردیابی مخابره میکند وو قابلیت ارسال موقعیت از طریق پیامک را داراست.
این ردیاب ها حافظه داخلی جهت ارسال نقاط کور را نیز دارند

موضوعات مشابه:

چاپ این بخش

  سیم کارت سازمانی GPS برای ردیاب
ارسال‌شده توسط: mabasy - 01-15-2017، 12:29 PM - انجمن: مطالب خواندنی - بدون‌پاسخ

سیم کارت سازمانی چیست؟سیم کارتی است که با هزینه یک سیم کارت اعتباری ، به شما یک سیم کارت دائمی تعلق میگیرد که  بدون نگرانی از میزان موجودی سیم کارت تا مبلغ 500000 ریال میتوانید از آن استفاده کتید و قبض آنرا دو ماه بعد بپردازید.


 • [عکس: vt10002.jpg]
 •  

این سیم کارت چه مزایایی نسب به استفاده از سیم کارت های عادی بازار دارد؟همانطور که گفته شد علاوه بر اینکه این سیم کارت ها با قیمت سیم کارت های اعتباری برابر میباشند ولی همانند سیم کارت های دائمی برای آنها هر دوماه یکبار قبض صادر میشود. از مزایای دیگری که میتوان به آن اشاره کرد اینست که با همکاری این شرکت و همراه اول امکان صدور قبض واحد برای هر تعداد از سیم کارت ها مقدور است. فرض کنید شرکت یا سازمان شما قصد راه اندازی سیستم کنترل مکان یابی بر روی 100 دستگاه  (یا بیشتر) خودرو را دارد. اگر بخواهیم از سیم کارت های اعتباری استفاده کنیم میبایست روزانه به این 100 سیم کارت مراجعه نموده و هر کدام که شارژ اعتباری نداشته باشند را شارژ نمود که کار طاقت فرسایی است. و همینطوراگر بخواهیم از سیم کارت دائمی استفاده کنیم علاوه بر اینکه هزینه بسیار بالایی (هر سیم کارت حدود قیمت ردیاب خودرو 180.000 تومان) باید پرداخت کنید و در پایان دوماه شما میبایست 100 تا قبض را پرداخت نمایید. ولی در روش جدید ما به شما 100 عدد سیم کارت دائمی تحویل میدهیم و هر دو ماه یک قبض واحد از طرف همراه اول برای شما صادر میشود که با پرداخت آن تمامی قبوض سیم کارت ها پرداخت میشود.

این سیم کارت ها چه محدودیت هایی دارد؟این سیم کارت ها بنا به خواسته شما میتواند امکان ارسال یا دریافت پیامک را داشته باشد یا نداشته باشد.همچنین این سیم کارتها به دلیل ماهیتشان ، امکان استفاده از Voice  (مکالمه) را ندارد. و فقط امکان استفاده از این سیم کارت ها در شرکت ها و سازمان های معتبر قابل استفاده است.

برای تهیه سیم کارت چه مدارکی مورد نیاز است؟برای تهیه این سیم کارت های برای ردیاب ابتدا میبایست یک درخواست با سربرگ اداری به جهت درخواست خرید تعداد .... جهت استفاده .... بری شرکت ما همراه با مدارک زیر ارسال نمایید.
 • کپی از روزنامه رسمی
 • کپی از آخرین تغییرات
 • کپی از آگهی تاسیس
 • کپی از مدرک شناسایی مدیرعامل.منبع:قیمت ردیاب خودرو iranavl

چاپ این بخش

  کلیات از ثبت شرکت ها
ارسال‌شده توسط: mehdad332 - 11-02-2016، 07:01 PM - انجمن: مطالب خواندنی - بدون‌پاسخ

کلیات ثبت شرکت :
شرکت یک قراردادی است که بر اساس ان اعضاء و شرکا سودی که از سرمایه بدست امده را تقسیم می کنند و با ثبت شرکت قرار دادی بین اشخاص حقیقی یا حقوقی بسته می شود که این قرارداد دارای قواعدی برای تعامل بیشتر اشخاص با یکدیگر و یا اشخاص ثالث خواهد بود
و اینکه شرکت پس از جمع شدن چندین شریک یا سهامدار یا موسسه که تمامی ان ها دارای هدف های یکسان می باشند و برای رسیدن به این اهدف شرکت را تشکیل می دهند . قابل توضیح است که شرکا و موسسین مابین یکدیگر یک قرار دادی امضاء می شود که این نوع قرار داد چهار چوبی از اساسنام که دارای مفاد مختلفی می باشد تشکیل می گردد
این اساسنامه ها عبارتند از : نام شرکت / اهداف و موضوع شرکت / تعداد سهام شرکت و نوع ان ها /مدت زمان و.....
کلیات :
شرکت های که مشغول به کار تجاری هستند قانون گذار یک نهاد حقوقی خاصی را که دارای شخصیت حقوقی می باشد برای انجام امور خیریه یا خدماتی پیش بینی نموده که براساس این قانون ثبت تشکیلات و موسسات غیر تجاری را اینگونه تعریف کرده است :
قانون تجارت کلیه تشکیلات و موسساتی که برای مقاصد غیر تجاری از ثبیل امور علمی یا امور خیریه و امثال ان تشکیل و ثبت می شوند اعم از انکه موسسین و تشکیل دهندگان قصد انتفاع داشته یا نداشته باشند
 یک شرکت می تواند یک یا چند بازرس اصلی و یک یا چند بازرس علی البدل داشته باشد و مدت ماموریت بازرس یا بازرسان در یک شرکت سهامی نمی تواند بیش از (یک سال مالی ) باشد و در مجمع عادی سالیانه که مثلا شرکت سهامی پس از انقضاء سال مالی موظف به انعقاد ان هستند باید اجبارا نسبت به انتخاب مجدد بازرس یا بازرسان اتخاذ تصمیم و اقدام نمایند با این توضیح که انتخاب مجدد بازرس یا بازرسان پس از انقضاء سال مالی بلامانع است اشخاص واجد شرایط برای بازرسی شرکت های سهامی و حدود وظائف و اختیارات ان ها را در مباحث اتی مورد بحث قرار خواهیم داد .
تهیه و تنظیم اظهار نامه ثبت شرکت :
اظهار نامه :  اظهار نامه یا (( تقاضانامه ثبت شرکت )) در اصطلاح قانون تجارت به سندی گفته می شود که توسط اداره ثبت شرکت ها تهیه و تنظیم گردیده و تقاضا کننده ثبت ( هیئت مدیره و یا وکیل منتخب ان ها ) باید با توجه به اساسنامه و صورتجلسات مجمع عمومی و صورتجلسه هیئت مدیره و دیگر اسناد و مدارک متقن و خدشه ناپذیر شرکت از قبیل نام و موضوع  و مدت و نشانی و میزان سرمایه شرکت اعم از نقدی و جنسی و میزان سرمایه هر یک از سهامداران و مبلغ پرداختی و تعهد شده ان ها و اسامی هیئت مدیره و مدیر عامل و دارندگان حق امضاء نام بازرس و موارد انحلال و موعد و نحوه تقسیم سود و ..... نسبت به تنظیم مندرجات ان ها اقدام و ان را با اسناد مورد لزوم جهت ثبت شرکت تقدیم اداره ثبت شرکت نماید
این تقاضا نامه در دو نسخه تنظیم می شود و بعد از ثبت شرکت متصدی ثبت بر اساس قانون تجارت نسخه ی اولی ان را با قید تاریخ و نمره ((شماره)) ثبت و امضاء و به مهر اداره ثبت شرکت ها ممهور کرده به تقاضا کننده بدهد که این سند ثبت شرکت خواهد بود

ودر ظرف ماه اول هر شرکت . خلاصه شرکتنامه و منضمات ان باید توسط اداره ثبت محل در مجله رسمی عدلیه ( روزنامه رسمی ) و یکی از جراید کثیر الانتشار مرکز اصلی شرکت به خرج خود شرکت منتشر شود طرح و تهیه اعلامیه پذیره نویسی سهام شرکت که به امضاء کلیه موسسین رسیده باشد 

چاپ این بخش

Star پمپ وکیوم
ارسال‌شده توسط: Mottahed - 10-05-2016، 05:04 PM - انجمن: مطالب خواندنی - پاسخ‌ها (1)

سه روش طراحی قطعات پمپ وکیوم وجود دارد . اولین روش ، روش معمولی است .دومین روش استفاده از علامت استاندارد انجمن وکیوم آمریکا و سومین روش استفاده از علامت استاندارد اروپا است .

پمپ وکیوم به روش های مختلف از جمله توسط محدوده ی فشار ، عملیات ، نظافت ، توانایی پمپ برای جریان مداوم گاز و توانایی پمپ برای گاز های مختلف طبقه بندی می شوند.
در ادامه هر کدام را مختصرا توضیح می دهیم .
پمپ وکیوم های فشار محدوده بهره بردار می تواند جداره را 3-10 torr از اتمسفر تخلیه کنند . برای مثال پمپ های دوار ، بادبزن هواکش و پمپ جذب
پمپ وکیوم های Hi-vac فشار بسیار پایین که به مقدار 10-11 torr تخلیه می کنند .اما تنها زمانی می توانند شروع به کار کنند که فشار کمتر از 0.1 torr باشد به همین دلیل آنها نیاز به یک پمپ با فشار بهره بردار دارند .برای مثال هایی از این نوع می توان روغن مشترک پمپ انتشار از توربو ، یون ، تصعید تیتانیوم را نام برد .


منبع: پمپ متحد

چاپ این بخش