امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال سوال در مورد تغییر گرایش از ساخت به بیومکانیک
سلام من ترم 4 مکانیک(ساخت ) دانشگاه ازاد تهران هستم .
میخواستم برای سال بعد برنامه بریزم. چون این رشته بیشتر برای اقایون مناسبتره و هیجان نداره خواستم برم ارشد بیومکانیک (مهندسی پزشکی)
خواستم از مشاور محترم بپرسم که
الف.بیومکانیک در تهران بازار کارش به چه صورت هست ؟
ب.چون بچه های بیومکانیک کمترند احتمال قبولی بیشتره؟
پ.چون خیلی های تو کارشناسی بیومکانیک بودند و اشنایی بیشتری دارند احتمال داره که تو ارشد با مشکل قابل توجه مواجه شیم (چون پیش زمنیه ای نداریم از بیومکانیک و از طرفی فضای رقابتی بین دانشجویانی که در همین زمینه در کارشناسی هم کار کردند با کسایی که تازه از مکانیک ساخت وارد این رشته شدند و مشکلات دیگر)؟
ت.کلا تبدیل انرژی بهتر میباشد یا بیومکانیک ؟
س.من تو انجمن گشتم پیدا نکردم.
منابعی که بشه کسی که میخواد تازه درس هایی مثل دینامیک.ترمو.حرارت سیالات.کنترل.ارتعاشات. رو بخونه از الفبا تا یاد بگیره ندیدم  ؟ ایا چنین منابعی هست ؟
ج.چون برنامه ریزی طولانیه فک کنم بتونم یاد بگیرم و سال بعد رتبه خوبی بیارم ولی این تغییر گرایش مناسب ارزیابی میشه یا خیر؟

با تشکر از مشاور محترم.به هر تعداد سوال که قابل پاسخ بود ، پاسخ دهید ممنون میشم چون خیلی گشتم انجمن مناسبی مثل این پیدا نکردم که پاسخ بدهند.

پاسخ

سپاس شده توسط Dash @li

پیام‌های داخل این موضوع
سوال در مورد تغییر گرایش از ساخت به بیومکانیک - توسط zahra.rezaei - 01-23-2016، 12:03 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال  منابع نرم افزاری ارشد ساخت و تولید d@rkness 3 1,642 01-19-2017، 11:58 PM
آخرین ارسال: Rsh38e

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast