امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال دوستان پیشنهاد بدید لطفا لطفا
درود دوست عزیز
سپاس از پاسخگویی کاملتون.
بله ساخت و تولید.
من هم میخواستم یه تبلت هیبریدی بگیرم که گرون بود؛ مثلا همین سیرفیس. اما به نظرم ایسر one10 یا switch10 قمت کمتر از یه تومن هست و البته یه i-life zed book هم هست که قیمتش کمتره.(اگر یه نگاهی تو نت بندازید ممنون میشم تو دیجی کالا که خوب ازشون میگفتن کاربرا؛ فقط شاید چون شما سیرفیس دارید از برندهاش خوشتون نیاد اما بی تعصب ببینید )
میشه صحبتهای شما رو این طور خلاصه کنم که: بهتره یه تبلت هیبریدی که سیستم عاملش هم اندرویده و هم ویندوزه. یه گوشی اندرویدی با صفحه نمایش بزرگ. در آخر تبلتی که البته باید روتش هم بکنیم.
البته من اون طوری که شما گفتید نحیف نیستم!!!Smile بلکه دوست ندارم هرروز یه وزنه باخودم حمل کنم. و 700 یا 800 گرم اصلا برای حمل سنگین نیست و موقع کار کردن باهاش میشه خب روی یه میزی چیزی گذاشت و کار کرد؛ حداقل برای حمل 700 گرم کمتر از 2.5کیلو هست.شاید چون عادت داریم همیشه تبلت رو تو دستمون میگیریم ، برعکس لپ تاب که رو میزه، این طور به نظر میرسه.
همین تبلتی که شما گفتید dell venue 10 دیدم تو دیجی 850 بود قیمتش؛ خدایی تبلت بدی نیست اما کیبورد نداره؛ خوب نیست. چرا میگید قدرتش پایینه؟ واسه cpu میگید؟

شما فرمودید که:
کلا تبلت های اندرویدی زیر یک میلیون قدرت های معمولی دارن و ارزش خرید بالای اصلا ندارن. یه گوشی مناسب با صفحه بزرگ رو من حداقل ارجح تر میدونم به خرید تبلت اما چون میفرمایین کارهاتون محدود به پی دی اف و وبگردی و تحقیق این چیزاست تبلت پاسخگووتون هست

یعنی از چه نظر زیر 1 تومن ارزش نداره؟ اون وقت اگر گوشی زیر 1 تومن بگیرم ارزش داره؟البته من بدم نمیاد حالا که دارم یه سیستم جدید میگیرم دوربین خوبی هم داشته باشه یا سیمکارت بخوره؛ اما خب اگر قیمت زیاد متفاوت بشه خب میشه اول از سیمکارت و بعد از دوربین صرف نظر کرد.

یه سوال پیش اومد برام ممنون میشم پاسخ بدید گویا ویندوز 10 رو بعضی تبلتهای ویندوزی خوب کار نمیکنه درسته؟
باز هم سپاس بابت زحمتی که کشیدید و بسیار جزئی پاسخ دادید.

سوالی باشه و البته در حیطه دانسته های من در مورد ساخت و تولید، در خدممتون هستم.

ضمنا منظورم از جابجایی آفیس این بود که اگر درتبلتم ادیت کردم بتونم تو لپ تابم فایلش رو به راحتی باز کنم؛ همچنین خیلی مهمه که اگر مثلا به طور ارجینال آفیس 2016 نصبه روش، من بتونم براحتی مثل لپتابم 2010 رو نصب کنم چون واقعا مهمه که لپ تابم که 2010 هست اون رو باز کنه؛ خصوصا که الان تو دانشگاهها 2010 دارن آفیس.
حتما بتونه به پروژکتور وصل بشه که بتونم باهاش power point هارو اجرا کنم و رو پرده بندازم و مثلا کنفرانس بدم.
گارانتی خوبی داشته باشه.
این موارد برام خیلی مهمه؛ اگر محصول خاصی مد نظرتون هست لطفا معرفی کنید اشکال نداره از 800 بالاتر؛ تا یک تومن هم قبوله اما 1.5 رو هم میتونم یه کاری بکنم.
سپاس
موفق باشید

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوستان پیشنهاد بدید لطفا لطفا - توسط capra1 - 09-18-2016، 01:33 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیشنهاد اسم شرکت seoface3 0 6,656 09-23-2021، 08:32 PM
آخرین ارسال: seoface3
Bug مهم لطفا همه بیان ببینن رای دادن به خلیج فارس Dash @li 4 1,623 02-13-2014، 07:53 PM
آخرین ارسال: Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast