رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فاکتورهای کلیدی طراحی وب سایت جشنواره و رویداد
#1
وب سایت جشنواره و رویداد به منظور اطلاع رسانی امور و اخبار جشنواره ها و همایش ها طراحی می شود و البته کاملا منطقی به نظر می رسد که بهترین راه برای به اشتراک گذاری اخبار و گزارشات مربوط به رویدادها طراحی وب سایت جشنواره و رویداد است. از طرفی تلاش نهادهای برگزارکننده جشنواره برای بهره گیری از یک وب سایت حرفه ای علاوه براینکه می تواند به عنوان برداشتن گامی موثر و مفید در جهت معرفی و تبلیغ قلمداد شود نوعی استفاده هوشمندانه از اقدامات فرهنگی, هنری و علمی انجام شده در جهت جذب مخاطب و ایجاد دیدگاه مثبت در ذهن افراد جامعه و در نتیجه برخورداری از پذیرش مردمی است و ارزش افزوده ای از لحاظ اعتبار برای فعالیت های اقتصادی بعدی و آینده آن نهادها تلقی می گردد.
در طراحی وب سایت جشنواره و رویداد طراحی صفحه ای جهت توضیحاتی پیرامون موضوع, اهداف, جوایز, زمان و مکان برگزاری ضروری است. امکانی جهت معرفی سازمان ها و نهادهای برگزارکننده و نیز حامیان مالی, معنوی و رسانه ای جشنواره ها در طراحی وب سایت جشنواره و رویداد باید در نظر گرفته شود.
بخشی جهت شرکت کنندگان و کاندیداها, شرایط و نحوه شرکت در جشنواره و همایش, ثبت نام آنلاین, برگزیدگان دوره های پیشین هم در طراحی وب سایت جشنواره و رویداد وجود دارد. همچنین صفحه ای جهت اطلاع رسانی محور موضوعات, مهلت ارسال آثار در طراحی وب سایت جشنواره و رویداد مورد نیاز است.
در طراحی وب سایت جشنواره و رویداد صفحاتی نیز برای اخبار, گزارشات, اطلاعیه ها و نیز صفحاتی برای نمایش پوستر, تندیس, نماهنگ ها و نشریات منتشر شده مربوط به جشنواره طراحی می شود. ارتباط با ما, پرسش و پاسخ و گفتگو, گالری چندرسانه ای یا مولتی مدیا و بولتن های دوره های گذشته دیگر صفحاتی هستند که بسته به نوع جشنواره می توانند در طراحی وب سایت جشنواره و رویداد آماده سازی شوند.
برخی صفحاتی که می توانند در طراحی وب سایت جشنواره و رویداد وجود داشته باشند:
۱- درباره جشنواره, برگزارکنندگان و حامیان
۲- شرکت کنندگان و کاندیداها, شرایط و نحوه شرکت
۳- ثبت نام آنلاین
۴- موضوعات و مهلت ارسال آثار
۵- اخبار و اطلاعیه و گزارش
۶- پوستر, تندیس, نماهنگ و نشریات
۷- پرسش و پاسخ و گفتگو
۸- گالری تصاویر دوره های پیشین
۹- ارتباط با ما
فراکارانت با ایده فراترین کارایی از نت پیشنهادهای فراکارایی برای شما دارد. با ما تماس بگیرید.
کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند
تلفن هماهنگی ۰۲۱۲۳۰۸۷ داخلی ۱۰۶
آدرس: جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲ واحد طراحی سایت گروه شرکتهای فراکارانت (سهامی خاص)
لینک منبع: طراحی سایت فراکارانت


فایل‌های پیوست عکس(ها)
   پاسخ
پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان