امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازارچه های خیریه چه فعالیتی می کنند
سلام. موسسه خیریه کودکان فرشته اند بازارچه های متعددی هر سال برگزار می کنند تا با فروش لوازم مختلف و درآمد حاصله کاری برای کودکان بیمار انجام دهند و یا در سیستان و بلوچستان کار کوچکی انجام دهند. بازارچه خیریه 

دربازارچه‌های خیریه، برای تامین منابع مالی، یاغرفه‌ها را به‌صورت روزانه به افرادی که متقاضی هستند اجاره می‌دهند، یا این‌که بخشی از درآمد غرفه داران را طبق توافق برداشت می‌کنند.
برای برپایی یک بازارچه‌ی خیریه لازم است که از طرف شهرداری مکانی را تحویل بگیرند، آن را غرفه بندی کنند و در اختیار افرادی که محصولاتی برای فروش دارند بگذارند.
که معمولا این مکان‌ها مدرسه‌ها، فرهنگسراها، و زمین‌های بدون استفاده است.
اجناسی که معمولا دراین بازارچه‌ها به فروش می‌رسد، اجناسی است که متقاضیان بیشتری دارد و به فروش بیشتری می‌رسد.

سلام من رضوان هستم و در خیریه کودکان فرشته اند به صورت داوطلبانه تدریس داوطلبانهمی کنم. ما در روزهای هفته به صورت داوطلبانه به بیمارستان ها می رویم و به دانش آموزان بیمار درس می دهیم. 

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چه کسانی باید در دوره UI UX شرکت کنند؟ sofia 0 332 10-14-2022، 08:16 PM
آخرین ارسال: sofia
  خیریه ای برای تدریس داوطلبانه به کودکان کار voluntary-teaching 0 500 12-20-2020، 09:42 PM
آخرین ارسال: voluntary-teaching
  شلخته ها به خود افتخار کنند ! Nasim90 0 278 06-27-2020، 11:36 AM
آخرین ارسال: Nasim90
Bug آیا می دانید چه کشور هایی از سیستم متریک استفاده نمی کنند؟ Dash @li 0 1,255 01-14-2014، 11:43 AM
آخرین ارسال: Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast