امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جملاتی از حضرت عیسی(انجیل)
Bug 
سلام اینجا جملاتی از حضرت مسیح پیامبر صلح میذارم برای ادای احترام به هموطنان مسیحی وبه امید روزی که ارمان های ان پیامبر بزرگ که همان صلح و دوستی و برادری وبرابری بود جامه عمل بپوشاند

برکت خداوند با شما ،عیسی چنین فرمود:پس، سه چیز همیشه باقی خواهد ماند:ایمان،امیدومحبت، امابزرگتر از همه اینها محبت است . اول قرنتیان13

عیسی فرمود:آسمان و زمین از بین خو اهند رفت،اما کلام من تا ابد باقی خواهد ماند .متی 35:24

خوشا به حال پاک دلان زیرا خدا را خواهند دید. متی 5 -8

خداوند نزدیک دل شکستگان است ،او آنانی راکه امید خود را از دست داده اند ، نجات می بخشد. مزمور34:18

به آن کسانیکه او را قبول کردند قدرت داد تا فرزندان خدا گردند .یعنی به هر که به اسم او ، ایمان آورد .پس توبه و بازگشت کنید تا گناهان شما محو گردد. اعمال رسولان3-19 یوحنا1-12

فروتن ومهربان باشید . نسبت به یکدیگر بردبار باشیدو بسبب محبتی که به هم دارید ، از خطاها واشتباهات یکدیگر چشم پوشی نمایید.سعی کنید همواره متفقآ از روح خدا هدایت شوید ، تا بتوانید همیشه با هم در صلح وصفا باشید. افسسیان 2،4تا4

عیسی مسیح فرمود: اگر شما در کلام من بمانید حقیقتأ شاگرد من خواهید شد حق را خواهید شناخت وحق شما را آزاد خواهد کرد ، انجیل یوحنا 8: 31 و32

خوشابحال آنان که نیاز خود رابه خدا احساس می کنند ، زیرا ملکوت آسمان از آن ایشان است. متی 3:5

پس هر‌‌گاه به دعا مي‌ايستيد، اگر نسبت به کسي چيزي به دل داريد، او را ببخشيد تا پدر شما نيز که در آسمان است، خطاهاي شما را ببخشايد...مرقس ۲۵:۱۱

عیسی مسیح می فرماید ، اما به همه شما که سخنان مرا می شنوید ، می گویم که دشمنان خود را دوست بدارید و به کسانی که از شما نفرت دارند ، خوبی کنید برای آنانی که به شما ناسزا می گویند ، دعای خیر کنید . برای افرادی که به شما آزار می رسانند ، برکت خدا را بطلبید. لوقا 6: 27و28

عیسی فرمود:آن کسی که مردگان را زنده می کند و به ایشان زندگی می بخشد ،من هستم.هر که به من ایمان داشته باشد ،اگر حتی مانند دیگران بمیرد، بار دیگر زنده خواهد شد. و چون به من ایمان دارد، زندگی جاوید یافته، هرگز هلاک نخواهد شد.یوحنا25:11و26

عیسی فرمود:اگر به من ایمان آورید در واقع به خدا ایمان آوره اید. چون آن که مرا دید گویی فرستنده ی مرا دیده است. من مثل نوری آمده ام تا در این دنیای تاریک بدرخشم تا تمام کسانی که به من ایمان می آورند در تاریکی سرگردان نشوند اگر کسی صدای مرا بشنود ولی اطاعت نکند من از او باز خواست نخواهم کرد زیرا من نه برای بازخواست بلکه برای نجات جهان آمده ام. ولی تمام کسانی که مرا و سخنان مرا نمی پذریند در روز قیامت به وسیله ی کلام من از ایشان بازخواست خواهد شد. این سخنان از من نیست بلکه من آنچه را که پدرم خدا گفته است به شما میگویم و میدانم که احکام او انسان را به زندگی جاوید میرساند.پس هرچه خدا به من میفرماید من همان را میگویم(یوحنا 44.50:12

سرو ها ایستاده میمیرند
behnam_bkh@yahoo.com

پاسخ

سپاس شده توسط ..w
Bug 
بهنام جون یه دوتا جمله هم از دکتر علی شریعتی میزاشتی، تا موجبات شادی ما را فراهم میکردی......

هرگاه خدا بخواهد بنده اى را خوار كند ، دانش را از او دور سازد. نهج البلاغه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug جملاتی زیبا از دکتر شریعتی تقدیم به علی حاج bkh 1 1,634 04-22-2012، 12:12 PM
آخرین ارسال: ali_eng

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast